Медичний супровід заходів в Дніпрі

Обслуговування масових заходів не відбувається без карет швидкої допомоги. При великому скупченні народу – під час організації фестивалів, міських свят, футбольних матчів і т.д., машин швидкої допомоги потрібно навіть кілька.

Наша фірма допоможе організувати медичний супровід заходів в Дніпрі і контроль вашого заходу лікарями швидкої допомоги та реанімобілями. Розрахуємо необхідну кількість бригад і машин, а також забезпечимо своїх співробітників необхідним обладнанням і медикаментами. При тому, що існує стандартний набір медикаментів і обладнання, які обов’язково будуть в наявності у співробітників швидкої допомоги, ми прораховуємо і можливість нестандартних ситуацій. Машина може бути доукомплектована з поправкою на специфіку заходу.

Так, наприклад, при необхідності, до складу бригади медиків може бути включений кардіолог або лікар-реаніматолог. Комплектація лікарських засобів теж може бути розширеної, з поправкою на особливі захворювання або нестандартні умови заходу. Чергування швидкої допомоги на масових заходах може зберегти здоров’я, полегшити страждання або навіть врятувати життя.

Замовити супровід
можна за телефонами:
+38 (067) 473 33 03,
+38 (063) 776 86 68,
+38 (050) 842 03 03

Чергування швидкої допомоги на масових заходах в Дніпрі

В процесі масового заходу може статися безліч форс-мажорів і абсолютно незапланованих ситуацій. При великому скупченні людей виникає ризик травм, загострення хронічних захворювань і т.д. Чергування швидкої на масових заходах не запобіжить всі можливі неприємності, проте присутність бригади лікарів мінімізує проблеми зі здоров’ям.

 • При великому скупченні народу може виникнути тиснява і метушня. Це часто служить причиною травм
 • Утруднення дихання і навіть втрата свідомості трапляються через недостатність доступу кисню
 • Травми, удари і розтягнення – частий супровід спортивних змагань
 • Емоційні потрясіння і загострення пристрастей можуть спровокувати проблеми у сердечників і людей зі слабкою нервовою системою
 • Свята з «накритими столами» часто супроводжуються отруєннями, алергічними реакціями, проблемами з травним трактом

Швидка допомога на масових заходах починає своє чергування ще до початку. Лікарі вивчають специфіку і доукомплектовують машину відповідно до неї. Оглядається територія і вибирається оптимальне місце для розміщення машини. Враховуються будь-які дрібниці, які згодом можуть мати значення.

Переваги супроводу заходів від “Айболіт”
 • Кваліфікований персонал. У складі кожної бригади досвідчені лікарі, фельдшери та водії.
 • Професійні автомобілі. Наші автомобілі оснащені необхідним професійним обладнанням.
 • Комфорт та зручність. Ми транспортуємо хворого на комфортному медичному авто при необхідності.
 • Працюємо 24/7. У нас цілодобовий контакт-центр без вихідних, свят та перерв.

Медичний супровід масових заходів в Дніпрі

Медичний супровід масових заходів особливо важливо, якщо захід проходить за містом або в місцях складної доступності (наприклад, перекритий проїзд). Чергова поблизу карета швидкої допомоги оперативно надасть невідкладну допомогу при необхідності.

В принципі, будь-які масові заходи повинні проходити з медичним супроводом. Це може бути лікар, бригада лікарів або карета швидкої допомоги з мед-екіпажем. До групи особливого ризику належать такі заходи:

 • Концерти
 • кінозйомки
 • Спортивні свята
 • Матчі з футболу, хокею і т.д.
 • свята міста
 • корпоративи
 • весілля

В яких випадках потрібно чергування швидкої на заходах в Дніпрі?

Чергування швидкої на концертах, спортивних матчах, народних гуляннях, необхідно з кількох причин.

 1. Моментальне реагування медичного екіпажу, яке знаходить поблизу може зберегти здоров’я або навіть врятувати життя
 2. У момент великого скупчення народу доступ до місця заходу може бути утруднений або перекритий. Швидка допомога буде добиратися до пацієнта довго і проблематично, втрачаючи дорогоцінний час
 3. Заздалегідь замовлений екіпаж швидкої допомоги може бути додатково укомплектований специфічним обладнанням по вашим потребам або включати в команду лікарів фахівців вузького профілю – по необхідним запитам

Чергування швидкої допомоги в Дніпрі на фестивалях, спортивних святах та інших масових заходах не дозволить затьмарити ваше свято. Те, що медперсонал вже знаходиться на місці не тільки заощадить час на дорогу, а й дозволить медикам швидко зорієнтуватися в ситуації.

Замовляйте медичний супровід заходів в компанії «Айболит» в Дніпрі заздалегідь!

Наш автопарк

Замовити дзвінок

Х