Швидка допомога Ворохта


Швидка допомога Ворохта Івано-Франківської області . З кожним днем ТОВ «Айболит» розширює територію обслуговування по Україні.

Тепер бригаду швидкої допомоги медичної компанії «Айболит» можна викликати у смт.Ворохта — це може бути як як виклик бригади невідкладної медичної, кардіологічної, неврологічної допомоги, так і виклик консультації вузьких фахівців, педіатра, з призначенням для подальшого ведення лікування пацієнтів вдома.

Виїзд бригади здійснюється як для надання медичної допомоги вдома, так і з можливою гостіталізаціей в профільні лікувальні установи з метою медичного транспортування хворих. Тепер жителі смт. Ворохта можуть користуватися всім спектром послуг, що надається медичною компанією «Айболит» і швидка допомога Ворохта придбала висококваліфіковану медичну підтримку.

 

 

Ключові слова:
швидка допомога Драгобрат, швидка допомога Татарів, швидка допомога Микуличин, швидка допомога Яблуниця, швидка допомога Паляниця, швидка допомога Делятин, швидка допомога Ланчин, швидка допомога Заріччя, швидка допомога Ясіня