Контакт-центр цілодобово

Перевезення пацієнтів по Україні

Безпечне транспортування хворих по Україні найчастіше потрібне, коли необхідно доставити лежачого або важкого хворого з одного населеного пункту в інший. Причини можуть бути різними: виписка з лікарні, поїздка в клініку на процедури або додаткове обстеження, на дачу або в санаторій, до родичів.

Послуга «Транспортування пацієнтів по Україні» від медичної компанії «Айболіт» позбавить Вас від необхідності самостійно організовувати перевезення хворого, усі клопоти ми візьмемо на себе. Наші фахівці доставлять пацієнта з будь-яким діагнозом в будь-яке місце і на будь-яку відстань. Ми пропонуємо:

  • Відповідний транспорт для перевезення. Компанія «Айболіт» має великий парк медичного транспорту. Наші сучасні комфортабельні автомобілі швидкої допомоги відрізняються м’якою підвіскою, обладнані системами мікроклімату, оснащені високотехнологічною апаратурою і забезпечують високий рівень безпеки та комфорту хворого.
  • Висококваліфікований супроводжуючий медичний персонал. Наші співробітники – професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Якщо в дорозі стан пацієнта погіршиться, вони оперативно нададуть кваліфіковану медичну допомогу.
  • ступні ціни. Перевезення хворих по Україні здійснюється з розрахунком оптимального маршруту. Наші диспетчери підберуть прийнятний варіант для будь-якого клієнта.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Перед поїздкою, в залежності від діагнозу хворого, формується медична бригада, автомобіль укомплектовується спеціальною апаратурою – реанімаційною і діагностичною.
  • Медичну підготовку пацієнта до транспортування.

Планове перевезення пацієнтів по Україні може реалізовуватися наземним (санітарна машина, реанімобіль, поїзд) і повітряним транспортом. Залежно від стану хворого підбирається відповідний вид транспорту і супроводжуючий медичний персонал.

Транспортування лежачих хворих по Україні

Ми здійснюємо наступні види транспортування по Україні:

  • Міжміське перевезення пацієнтів.
  • Зустріч важких хворих в аеропорту і на ж/д вокзалах.
  • Безпечна доставка на вокзал/в аеропорт.
  • Транспортування лежачих хворих по Україні (з дому до лікарні, зі стаціонару в стаціонар, на додаткові обстеження тощо).
  • Транспортування в спеціалізовану клініку (наприклад, на реабілітацію).

Безпечне перевезення лежачих хворих по Україні здійснюється в спеціалізованому медичному транспорті і за допомогою спецзасобів. До таких спецзасобів відносяться легке крісло-каталка або м’які носилки. Вони необхідні для переміщення хворого від ліжка до машини. Крісло-каталка оснащена ременями для надійної фіксації. Носилки також забезпечені ременями безпеки і мають зручну форму. Даний тип обладнання є легким і універсальним, він підходить навіть для переміщення пацієнтів у важкому стані.

Усі реанімобілі для перевезення пацієнтів оснащені дефібрилятором, апаратом ШВЛ, мішком АМБУ, електрокардіографом, транспортним монітором, наркозно апаратурою, інфузоматом, електровідсмоктувачем для аспірації, пульсоксиметром, медичним візком, носилками, засобами іммобілізації для транспортування хворих з переломами, реанімаційними наборами, необхідними сертифікованими медикаментами . Наші бригади забезпечені усім, що може знадобитися для перевезення сидячих хворих і лежачих пацієнтів, – від приладів для контролю стану хворого в шляху і його стабілізації в разі погіршення, до засобів для надання висококваліфікованої медичної допомоги під час транспортування по Україні на короткі і далекі відстані.