Перевезення хворих по Україні


Іноді, відповідно до призначення лікаря або особливостей діагнозу, пацієнт повинен шукати допомогу за межами міста. Часто людині потрібна операція або консультація фахівця з іншої області країни. Добре, якщо стан дозволяє хворому подорожувати самостійно, проте бувають випадки, коли без професійної допомоги ніяк не обійтися.

Європейський сервісПеревезення хворих по Україні

Людині в стані хвороби дуже важливо комфортно почувати себе під час далеких поїздок. Зайва тряска, довготривалість поїздки, незручність розміщення можуть не тільки засмутити пацієнта, доставити йому дискомфорт, а й погіршити його самопочуття. Транспортування хворого по Україні має свої обов’язкові вимоги:

  • Наявність швидкохідного комфортабельного автомобіля з регульованою м’якою підвіскою;
  • Спеціально обладнаний просторий салон;
  • Сучасна медична апаратура і медзабезпечення;
  • Професійний персонал

Перевезення хворих по Україні – відповідальна справа, яка вимагає ретельного підходу. Як відомо, якісна та своєчасна доставка пацієнта — це вже більше 45% успішного результату лікування.

Важливі нюанси

Поїздка на далекі відстані буває виснажливою і для здорової людини. Що вже говорити про хворого. Тому для емоційного спокою та успішної адаптації після прибуття, в автомобілях підвищеного рівня комфорту є місце для близьких родичів. Також при необхідності можна доукомплектувати бригаду медперсоналу. У просторому салоні місця вистачить усім: і медпрацівникам, і хворому з супроводом, незалежно від того, лежачий він або їздить в інвалідному візку.

Дорога — річ непередбачувана. Саме тому на випадок екстрених ситуацій персонал компанії «Айболит» проходить додаткову підготовку на предмет усунення критичних станів хворого і його подальшої стабілізації. Достатнє забезпечення екіпажу всім необхідним дозволить перевезти хворого по Україні і злагоджено відреагувати на позаштатну ситуацію, що виникла в дорозі.

Відповідальне рішення

Часто поїздка займає більше 4-х годин, і логічно, що хворому знадобиться дбайливий догляд і комфортний температурний режим. За допомогою медичного обладнання належного рівня пацієнт не відчує жодного дискомфорту і в установлений термін буде доставлений до необхідного медичного закладу. Сучасні ресурси та інноваційні методики роблять такий процес, як перевезення хворих по Україні безпечним і комфортним навіть для постраждалих у важкому стані.

Слід відповідально поставитися до питання безпеки та здоров’я. Пам’ятайте, що багато в чому збереження життя пацієнта буде залежати від того, наскільки якісно організовано міжміський трансфер.