Контакт-центр цілодобово

Обслуговування заходів

Проведення будь-якого заходу, при якому збирається велика кількість людей, є зоною підвищеної уваги. Там завжди набагато вище ризик виникнення травм, втрати свідомості, гострих станів. Тому однією з послуг медичної компанії «Айболит» є чергування лікаря швидкої медичної допомоги при проведенні масових заходів. Це можуть бути:

концерти,

фестивалі,

дитячі або корпоративні свята,

весілля,

спортивні змагання (професійні або корпоративні),

наукові конференції та симпозіуми,

зйомки,

траурні церемонії.

Медичний супровід масових заходів здійснюється бригадами самого кваліфікованого персонала невідкладної допомоги (лікар і фельдшер), що використовують реанімобілі Fiat, Ford, Chevrolet, Mercedes. Машини оснащені новітнім необхідним обладнанням та інструментарієм, медикаментами для надання первинної лікарської допомоги. Під час медичного супроводу при необхідності наші фахівці можуть провести повний обсяг лікувальних заходів і терміново госпіталізувати потерпілого або хворого в стаціонар відповідного профілю, навіть якщо захід проводився за містом.

Будь-який масовий захід повинен бути не тільки цікаво і добре організований, але і обов’язково безпечний. Чергування лікаря швидкої допомоги при проведенні масових заходів, бажано оформити завчасно, щоб у разі необхідності учасникам і гостям була надана кваліфікована медична допомога. Ми будемо раді допомогти Вам у цьому!