Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога Дніпро

Існує безліч екстрених ситуацій, при яких потрібно терміново викликати швидку допомогу. Дніпро, як і інші міста, налічує велику кількість нещасних випадків, ДТП, побутового травматизму, які вимагають оперативного лікарського втручання. Звертатися за професійною допомогою потрібно і при гострих загостреннях захворювань, які несуть загрозу життю потерпілого.

Коли слід звертатися до медиків?

Виклик швидкої допомоги у Дніпрі здійснюється в тому випадки, якщо спостерігається наступні стан:

 • відсутність пульсу;
 • сильний біль в животі;
 • ускладнене дихання або його відсутність;
 • рясна кровотеча;
 • несвідомість;
 • судоми;
 • інтоксикація;
 • перелом кісток;
 • блювота з кров’ю;
 • травми голови, спини або шиї;
 • температура тіла вище 39̊С і т. д.

Деякі небезпечні симптоми вимагають якнайшвидшого їх усунення, оскільки вони тягнуть за собою досить неприємні наслідки.

Зателефонувавши в медустанову, необхідно повідомити диспетчеру точне місце події, прізвище та ім’я потерпілого, описати симптоми і стан людини. Також важливо уточнити номер телефону того, хто телефонував, адже під час шляху медики можуть зв’язуватися з ним для того, щоб уточнити адресу пацієнта.

Професійна допомога хворому

Прибула бригада лікарів надасть першу медичну допомогу потерпілому, а при необхідності транспортує його в клініку для подальшої госпіталізації. Виїзд здійснюється на спеціальному автомобілі з реанімаційним обладнанням. Бувають випадки, коли по дорозі в лікарню потерпілому стає ще гірше, в такому випадку лікарі проводять оживляючі (реанімаційні) процедури.

Комплектація реанімобіля спеціальною апаратурою та медикаментами в багатьох випадках залежить від діагнозу жертви або виду травми. Тому так важливо правильно донести інформацію про стан та симптоми хворого диспетчеру, який і перенаправляє виклик вузькопрофільним спеціалістам.

Важливо вчасно і правильно викликати швидку допомогу. Дніпро — це величезне місто, в якому може статися з людиною все, що завгодно. В екстреній ситуації звертайтеся за допомогою до фахівців медичної компанії «Айболит». Сучасні санітарні автомобілі, якісне технічне оснащення і досвідчений медперсонал дозволять перевезти пацієнта в будь-якому стані, навіть найважчому. Ми пропонуємо безпечне і оперативне транспортування потерпілого в медустанову, під час якої лікарі не припиняють надавати допомогу в салоні автомобіля.

З деяких пір швидку допомогу Дніпропетровська представляє нова функціонуюча філія мережі приватної швидкої медичної допомоги «Айболит». Тепер жителі обласного центру теж отримали можливість скористатися послугами нашої компанії. Медична компанія «Айболит» забезпечує населення обласного центру такими послугами, як надання медичної допомоги, консультації лікарів на дому, ведення хворих на домашньому стаціонарі, транспортування пацієнтів по місту, області, Україні та за кордон і т.д.

Щоб забезпечити таке велике місто, як Дніпропетровськ, професійною швидкою допомогою, потрібна надійна медична компанія, що володіє потужною матеріально-технічною базою, а також включає найбільш досвідчених спеціалістів у медицині. Саме так клієнти відгукуються про медичну компанію «Айболит», яка за час свого існування встигла довести всім свою надійність і професіоналізм співробітників.

Основні медичні послуги

Однією із самих великих сфер діяльності спеціалістів компанії є перевезення хворих. Пацієнтів транспортують в лікарні, на лікування в столичні клініки або за кордон, на побивку до родичів в інше місто, на реабілітацію в санаторій або пансіонат. Під час перевезення для постраждалих забезпечуються максимально комфортні умови, які допомагають підтримувати стан хворих на стабільному рівні. Пам’ятайте, організувати безпечне транспортування може тільки швидка допомога. Дніпропетровськ — місто з численним населенням, яке необхідно забезпечити допомогою лікарів. Тому, якщо ви хочете, щоб вам допомогли швидко, звертайтеся в приватну медичну компанію.

Крім того, «Айболит» надає амбулаторно-поліклінічні послуги, консультації лікарів різного профілю в домашніх умовах. У штаті компанії працюють професійні кардіологи, гастроентерологи, онкологи, травматологи, отоларингологи, нейрохірурги, офтальмологи та інші лікарі. Під час консультації вони можуть зробити аналіз крові, а також різноманітні експрес-тести, які дадуть можливість поставити точний діагноз. При необхідності вам також буде виписана довідка.

Варто окремо згадати, що «Айболит» допомагає не лише дорослим хворим, але й дітям. Дуже важливо, щоб у кожному місті була приватна педіатрична швидка допомога. Дніпропетровськ — не виняток.

Транспорт

«Айболит» транспортує пацієнтів за допомогою сучасних транспортних засобів — реанімобілів. Ці автомобілі включають все необхідне для транспортувань постраждалих:

• ноші;

• дефібрилятори;

• апарат штучної вентиляції легенів;

• кардіомонітори;

• мішок Амбу;

• апарат електрокардіографії;

• спеціально підібраний набір медикаментів і т.д.

Медична компанія «Айболит» надає допомогу людям з харчовим і алкогольним отруєнням, проводить реабілітаційні процедури, допомагає дітям і дорослим. Це найкраща швидка допомога в Дніпро!