Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога Дніпро

Для забезпечення професійною швидкою допомогою такого великого міста, як Дніпро, потрібна надійна медична компанія, яка володіє широкою матеріально-технічною базою, а також має у своїй команді найдосвідченіших медичних спеціалістів. Саме такою є компанія «Айболіт», яка за час свого існування встигла довести всім свою надійність та професійність співробітників. Віднині жителям міста та обласного центру доступна послуга «Швидка допомога – Дніпро». Окрім надання медичної допомоги, наша компанія пропонує послуги консультацій лікарів на дому, ведення пацієнтів в умовах домашнього стаціонару, транспортування пацієнтів по місту, області, Україні та за кордон тощо.

Однією з найбільших сфер діяльності компанії є перевезення хворих. Пацієнтів транспортують по місту, на лікування в столичних клініках або за кордоном, до родичів в інше місто, на реабілітацію в санаторії чи пансіонат. Під час перевезення для хворого забезпечуються максимально комфортні умови.

Здійснити виклик швидкої в Дніпрі можна як з мобільних, так і зі стаціонарних телефонів. Наші диспетчери приймають дзвінки цілодобово, що дозволяє звернутися за допомогою до медичної компанії «Айболіт» в будь-який час, незалежно від дня тижня та часу доби.

Існує безліч екстрених ситуацій, за яких потрібно терміново викликати швидку допомогу. У Дніпрі, як і в інших містах, трапляється безліч нещасних випадків, ДТП, побутових травм, які вимагають оперативного втручання лікаря. Звертатися за професійною допомогою потрібно і при загостреннях захворювань, які загрожують життю постраждалого.

Негайний виклик швидкої допомоги в Дніпрі слід здійснити у наступних випадках:

 • Відсутність пульсу;
 • Сильний біль у животі;
 • Утруднене дихання або його відсутність;
 • Сильна кровотеча;
 • Втрата свідомості;
 • Судороги;
 • Інтоксикація;
 • Перелом кісток;
 • Блювота з домішками крові;
 • Травми голови, спини або шиї;
 • Температура тіла вище 39° С тощо.

Деякі небезпечні симптоми вимагають швидкого їх усунення, тому що спричиняють досить неприємні наслідки.

Приватна швидка допомога у Дніпрі

Дуже важливо вчасно і правильно викликати швидку. Приватна швидка допомога у Дніпрі покликана швидко і якісно допомагати людям, але успішний результат залежить не тільки від оперативності медиків, але й від зібраності того, хто звертається за допомогою. Зателефонувавши до медичної служби, необхідно повідомити диспетчеру точне місце події, прізвище та ім’я потерпілого, описати симптоми та стан людини. Так само важливо вказати номер телефону того, хто телефонує, адже в дорозі медики можуть зв’язуватися з ним для того, щоб уточнити адресу пацієнта.

По прибутті платна швидка допомога (Дніпро) зможе надати професійну медичну допомогу потерпілому і, за необхідності, транспортує його у клініку для подальшої госпіталізації. Виїзд здійснюється на спеціальному автомобілі з реанімаційним обладнанням. Трапляються ситуації, коли по дорозі в лікарню стан хворого погіршується, тоді медики проводять реанімаційні процедури. Дніпро – місто з численним населенням, яке необхідно забезпечити медичною допомогою. Це одна з причин, чому муніципальним службам важко дати раду численним викликам. Тому, якщо вам потрібна оперативна допомога, зверніться до приватної медичної компанії.

Варто також сказати, що компанія «Айболіт» надає медичну допомогу не тільки дорослим, але і дітям. Дуже важливо, щоб в кожному місті була приватна педіатрична швидка допомога. Дніпро – не виключення. Тому ми пропонуємо послугу «Невідкладна допомога – Дніпро» для самих маленьких пацієнтів. Перевезення хворого здійснюється у сучасних транспортних засобах – реанімобілях. Ці автомобілі обладнані усім необхідним обладнанням для транспортування:

 • дефібрилятором;
 • апаратом штучної вентиляції легенів;
 • кардіомонітором;
 • мішком Амбу;
 • апаратом електрокардіографії;
 • набором сертифікованих медикаментів тощо.

Комплектація реанімобіля спеціальною технікою та медикаментами багато в чому залежить від діагнозу пацієнта або виду травми. Тому так важливо правильно донести інформацію про стан та симптоми хворого до диспетчера, який і перенаправляє виклик вузькопрофільним спеціалістам.

Станція швидкої допомоги у Дніпрі – компанія Айболіт

Крім того, станція швидкої допомоги у Дніпрі дозволяє компанії «Айболіт» надавати амбулаторно-поліклінічні послуги, консультації лікарів різного профілю в домашніх умовах. В штаті компанії працюють професійні кардіологи, гастроентерологи, онкологи, травматологи, оториноларингологи, нейрохірурги, офтальмологи та інші доктори. Під час консультації вони можуть проводити діагностику та різноманітні експрес-тести, які дадуть можливість поставити точний діагноз.

Дніпро – це велике місто, в якому з людиною може статися що завгодно. В екстреній ситуації звертайтеся за допомогою до фахівців медичної компанії «Айболіт», яка надає допомогу людям з харчовим і алкогольним отруєнням, проводить реабілітаційні процедури, допомагає дітям і дорослим. Сучасні санітарні автомобілі, якісне технічне оснащення і досвідчений медперсонал дозволяють транспортувати пацієнта в будь-якому стані, навіть найважчому. Ми пропонуємо безпечне і оперативне перевезення потерпілого в медичний заклад, а також якісну невідкладну і швидку допомогу в Дніпрі.