round the clock Контакт-центр цілодобово

Супровід пацієнта в літаку

Для України поняття санітарна авіація і авіаевакуація хворих практично не відомі, тому цими послугами користуються дуже мало. Тим не менш, є надія, що і в нашій країні незабаром набуде популярності цей зручний і швидкий вид транспортування хворих. Спеціалісти медичної компанії «Айболит» вже сьогодні пропонують свої послуги з медичного супроводу хворих під час авіаперельоту.

Санітарна авіація — це часто єдиний вихід, єдиний шанс на одужання тоді, коли почати його потрібно максимально швидко. У такій ситуації здоров’я і життя транспортованого пацієнта залежать від оперативності роботи медиків і пілотів. Спеціалісти бригад медичної авіаційної евакуації компанії «Айболит» в потрібний момент можуть швидко почати взаємодію з клініками та медичними службами аеропортів. Вони знайомі з усіма деталями і можливими труднощами авіатранспортування хворого.

Для авіаційного перевезення хворих так само, як і для наземних транспортувань, використовується спеціальний вид транспорту — обладнаний санітарний літак. Та кількість сучасної апаратури, медичних препаратів, якими він укомплектований, робить його не просто літаком, а літаючої швидкою допомогою, де при виникненні будь-яких ускладнень, навіть у тяжкохворих пацієнтів, буде надана своєчасна допомога, проведена інтенсивна терапія, реанімаційні процедури. Відповідно, що в такому літаку можна перевозити пацієнтів в будь-якому стані, аж до реанімаційних тяжкохворих.

Транспортування хворого авіатранспортом повинно гарантувати високий ступінь безпеки польоту. На борту аероамбуланса підключені найсучасніші й точні засоби навігації, які дозволяють їм здійснювати перельоти в будь-який час доби, при будь-якій погоді.

Крім команди досвідчених лікарів, готових у будь-яку секунду надати допомогу, за безпекою медичної евакуації стежить бригада досвідчених пілотів, які зможуть моментально зреагувати і прийняти оптимально правильне рішення в будь-якій ситуації, яка виникає.

Медична компанія «Айболит» готова надати послуги санітарної авіації в будь-який час дня, кожного дня тижня. Адже ми розуміємо, що здоров’я не терпить зволікань і вихідних, і іноді рахунок йде на години. Ми здійснюємо авіатранспортування хворих за всіма міжнародними стандартами медичної допомоги не тільки в межах України, але і в будь-якій точці світу.