round the clock Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога

Від того, наскільки своєчасно була надана медична допомога, залежить не тільки ефективність лікування і ступінь довіри медикам, але, часто, і життя людини. У Вас є можливість скористатися послугами швидкої та невідкладної допомоги від медичної компанії «Айболит».

Наші досвідчені диспетчера знаходяться на зв’язку цілодобово, так що на Ваш дзвінок завжди дадуть відповідь, вислухають і по сформованій ситуації швидко ухвалять рішення про направлення бригади потрібного профілю на Вашу адресу.

У службі швидкої допомоги «Айболит» працюють спеціалісти вищих категорій. У розпорядженні наших лікарів і фельдшерів, серед яких є і анестезіологи, і реаніматологи, повний комплект медичних препаратів, міні-лабораторія для експрес-аналізів, електрокардіограф, електровідсмоктувач, вакуумний матрац, набір вакуумних шин, шприцевий дозатор і т.п. Завдяки такому технічному забезпеченню, вони можуть надавати невідкладну медичну допомогу хворим навіть в найкритичніших і важких ситуаціях. У своїй роботі співробітники нашої бригади використовують одноразові витратні матеріали.

Лікарі швидкої допомоги медичної компанії «Айболит» завжди чуйно поставляться до проблеми свого пацієнта, зможуть психологічно підтримати його близьких в особливо скрутні хвилини.

Ми доступні для Вас завжди, у нас немає перерв і вихідних, ми готові опинитися поруч у самих непередбачених ситуаціях і допомогти зберегти здоров’я та життя Вам чи Вашим близьким.

Кожен день наші співробітники своїм професіоналізмом доводять високий рівень роботи медичної компанії «Айболит». А це значить, що невідкладна допомога в Україні ступила на новий шлях високоякісних медичних послуг. Адже наші спеціалісти озброєні кращими з останніх напрацювань світової медицини, а це значить, що вони надають невідкладну допомогу на рівні найбільш розвинених країн світу.

Наша компанія володіє великим парком спеціалізованих автомобілів від найбільших автовиробників: Ford, Mercedes, Volkswagen, Fiat, Chevrolet. Саме тому ми завжди залишаємося мобільними, нашим машинам швидкої допомоги та реанімобілям не страшні ні погода, ні пробки, ні великі відстані. Ми швидко примчим до Вас, щоб надати свою допомогу, навіть якщо доведеться їхати далеко за місто.

Ми не даємо марних обіцянок, не говоримо гучних слів, просто головний принцип нашої роботи — забезпечення нашим пацієнтам дійсно швидкої і невідкладної допомоги, уважного ставлення до кожного з них, якісного медичного обслуговування, дбайливого і безпечного транспортування хворих. Адже нам довірено найцінніше — здоров’я людини.

Компанія «Айболит» має сучасний диспетчерський центр, що дозволяє приймати кілька дзвінків одночасно. Ваш дзвінок не залишиться без відповіді!

Вам відповість досвідчений диспетчер, здатний миттєво оцінити ситуацію і прийняти єдине правильне рішення. Професійна підготовка наших диспетчерів допомагає визначити причину Вашого поганого самопочуття. Диспетчер миттєво направляє до хворого спеціалізовану бригаду швидкої допомоги.

Всі лікарі приватної швидкої допомоги «Айболит» володіють багаторічним досвідом роботи. Професійно і доброзичливо нададуть кваліфіковану невідкладну мед. допомогу, дадуть рекомендації і призначать подальше лікування.

У разі необхідності, ми організуємо госпіталізацію у спеціалізовані стаціонари Дніпра та інших міст України.

Машини приватної швидкої допомоги «Айболит», оснащені сучасним медичним та навігаційним обладнанням, дозволяють у найкоротші терміни прибути до хворого. Пробки нам не страшні, ми завжди приїдемо вчасно!

Важливу роль в цьому відіграє професіоналізм наших водіїв. Всі вони мають багаторічний досвід екстремального водіння, відмінно орієнтуючись в Дніпрі, вибирають оптимальний маршрут слідування. Їх досвід незамінний і при тривалих транспортуваннях хворих. Важливим етапом надання швидкої допомоги є транспортування хворих, їх перевезення для подальшого спостереження та лікування.

Багато в чому завдяки комерційному фінансуванню, для надання невідкладної медичної допомоги населенню використовуються сучасні машини, добре укомплектовані спеціальним медичним обладнанням. Бригади платної швидкої допомоги мають у своєму арсеналі достатньо великий спектр лікувальних препаратів, які дозволяють максимально ефективно надавати медичні послуги пацієнтам.

Спектр послуг приватної швидкої допомоги «Айболит» охоплює не тільки область екстремальної допомоги, ми часто забезпечуємо чергування швидкої допомоги на різних заходах.

Також викликати платну швидку допомогу Ви можете при наступних станах:

— підвищена температура
— до хворих, які перебувають під наглядом дільничного лікаря з приводу хронічних захворювань, стан яких не — вимагає надання екстреної медичної допомоги;
— до осіб для зняття алкогольного, наркотичного та токсичного абстинентного синдрому.

Виклик швидкої допомоги здійснюється у випадках виникнення екстрених і невідкладних медичних станів, пов’язаних з травматизацією під час дорожньо-транспортних пригод, виробничих і побутових аваріях і т.д. Так само при невідкладних станах, пов’язаних із захворюваннями нервової, серцево-судинної системами.

Виклик швидкої допомоги включає в себе екстреність, швидкість, високий професіоналізм та злагодженні дії бригади швидкої медичної допомоги, ексресс діагностику, надання допомоги на догоспітальному етапі, найбільш швидку госпіталізацію у спеціалізовані та профільні лікувальні установи.