Контакт-центр цілодобово

Зняття харчової інтоксикації

Симптоми і лікування харчового отруєння (Дніпропетровськ, Черкаси) (харчова інтоксикація) — гострий стан, що виникає внаслідок вживання в їжу продуктів, що містять токсини біологічного або небіологічного походження.

Клінічно харчове отруєння проявляється гострим гастроентеритом (через 2-24 години з моменту прийому зіпсованої їжі), багаторазова блювота, болісна нудота, пронос, який повторюється. Понос при харчовій інтоксикації рясний, водянистий, смердючий, містить залишки неперетравленої їжі, як правило не містить крові. Одночасно з проносом спостерігається підвищення температури тіла, озноб, погіршення самопочуття. Триває захворювання 1-3 діб.

Симптоми і лікування харчового отруєння (Дніпропетровськ, Черкаси) включає в себе промивання шлунка, яке проводиться теплою водою, промивається шлунок до чистих промивних вод. Протягом усього періоду хвороби необхідно багато пити — не менше 2-3 л рідини на добу. Рекомендується додавання на 1 л води 1 чайної ложки солі, 1 чайної ложки соди. Так само можливе застосування засобів для оральної регідратації: Регідрон, Ораліт. Для лікування діареї використовується Лоперамід. При гіпертермії застосовується парацетамол, німесіл. У важких випадках необхідна госпіталізація.