Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога Буковель

Ви любите подорожувати і не любите несподіванок?

Швидка допомога на відпочинку, в дорозі, на дачі, в лісі, на полюванні і на рибалці — всі ці послуги може надати платна швидка допомога «Айболит».

Відпочивати — це завжди добре! А взимку відпочивати добре на зимовому курорті «Буковель»! Туристичний комплекс «Буковель» знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляниця на висоті 900 м над рівнем моря за 110 км від м. Івано-Франківська. Туристична зона, в якій розташований комплекс, є унікальною за своїми природно-кліматичними умовами.

Гори, що ніби обступили «Буковель» з усіх сторін, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку. Останнім часом «Буковель» продовжує розвиватися ще і як лікувальний, і бальнеологічний курорт, завдяки наявності власних джерел мінеральних вод.

Але якщо раптом Ваш відпочинок буде затьмарений якими-небудь проблемами зі здоров’ям, завжди поряд буде наша швидка допомога. Буковель запам’ятається Вам своїм комфортом, сприятливими природними умовами, SPA-процедурами і бальнеологічним лікуванням, а також кваліфікованим і ненав’язливим.