Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога Затока

Ніщо так не може зіпсувати настрій на відпочинку, як непередбачені проблеми зі здоров’ям. Добре, якщо це легке нездужання, яке не вимагає оперативного втручання лікаря. І набагато гірше, якщо виникає ситуація, яка загрожує людському життю або здоров’ю. У цьому разі необхідно негайно викликати швидку допомогу. Компанія «Айболіт» пропонує скористатися послугою «Швидка допомога — Затока», якщо Ви прийняли рішення звернутися в приватну швидку допомогу.

Платна служба швидкої допомоги має низку переваг: достатня кількість автомобілів і досвідчений медичний персонал; наявність необхідних медикаментів і сучасної апаратури; висока якість послуг, що надаються; швидке реагування на виклик. Якщо Вам потрібна приватна швидка допомога в Затоці, телефонуйте за номерами, що вказані на сайті.

Перш ніж викликати швидку в Затоці, переконайтеся, що ситуація вимагає термінового втручання фахівців саме швидкої допомоги, а не бригади невідкладної допомоги. Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що до швидкої звертаються, якщо є реальна загроза життю людини.

Терміново необхідний виклик швидкої допомоги (Затока) у разі:

  • Кровотечі будь-якої локалізації.
  • Отруєння, блювоти з кров’ю.
  • Опіків, обморожень.
  • Раптового болю в голові, животі, області серця.
  • Порушення дихання, втрати свідомості, судом.
  • Гострих алергічних реакцій.
  • ДТП, різноманітних травм у дорослих або дітей.
  • Укусів комах, змій і тварин.
  • Високої температури, яка тримається тривалий час.
  • Порушення ЦНС тощо.

Платна швидка допомога в Затоці

Одне з найпопулярніших курортних місць України, в яких нашою компанією здійснюється платна швидка допомога — Затока. Ми гарантуємо оперативне реагування на виклик, якісне надання швидкої або невідкладної допомоги як дорослим, так і дітям. Крім того, ми пропонуємо послуги транспортування і, при необхідності, госпіталізації в профільний стаціонар або клініку будь-якого міста України, а також медичне перевезення за кордон.

Для ситуацій, коли немає безпосередньої загрози людському життю, але необхідний огляд та консультація терапевта або вузького спеціаліста, передбачена послуга «Невідкладна допомога — Затока». Лікар невідкладної допомоги зможе оглянути пацієнта і призначити лікування. Але якщо він виявить, що стан хворого набагато серйозніший, ніж очікувалося, він викличе бригаду швидкої допомоги для госпіталізації пацієнта.

У розпорядженні нашої медичної компанії є станція швидкої допомоги в Затоці, яка надає послуги невідкладної та швидкої допомоги. Потрібно лише зателефонувати диспетчеру і вказати причину звернення, описати симптоми і скарги хворого, точно відповідати на всі питання. Залежно від причини звернення, диспетчер відправить на виклик бригаду швидкої або невідкладної допомоги.