Лікування за кордоном

Лікування за кордоном

Практика медичного туризму, нарешті, прийшла і в Україну. Тепер за прикладом жителів багатьох країн світу, українські громадяни мають можливість отримати висококласне лікування в кращих клініках зі світовим ім’ям. Їм доступні надскладні операції, особливі методики з лікування важких хвороб. Лікування за кордоном може стати останньою надією на одужання.

Але не завжди, щоб скористатися медичними послугами світового рівня, потрібно відправлятися в далекі країни. Медична компанія «Айболіт» рекомендує лікування в сусідній Білорусі. Республіканський науково-практичний центр онкології та медичної радіології ім. М.М.Александрова – це найпотужніший науково-навчально-лікувальний комплекс, державна установа, яка безперервно і стрімко розвивається.

Лікування онкології в Білорусі

РНПЦ онкології та медичної радіології в Білорусі складається з 12 відділів наукової роботи, 28 лікувально-діагностичних відділень, в яких щорічно проходять лікування та діагностику близько 18 тисяч онкологічних пацієнтів.

Спеціалісти науково-практичного центру мають у своєму професійному арсеналі всі найефективніші розробки світової медицини в галузі онкології, використовуючи комплексні, комбіновані, променеві, хірургічні, хімієтерапевтичні методики лікування всіх форм онкології.

Центр обладнаний 20 операційними палатами, де кожен рік висококваліфіковані спеціалісти проводять складні операції 10 тисячам пацієнтам, спраглих перемогти рак. Їхні спільні зусилля спрямовані на те, щоб ефективно виліковувати онкологічні захворювання таких органів:

• молочна залоза;

• шлунка, стравоходу і кишківника;

• легенів;

• органів сечостатевої системи;

• кісток;

• голови та шиї;

• м’яких тканин.

Республіканський науково-практичний центр онкології та медичної радіології ім. М.М.Александрова має державні ліцензії на всі види медичних послуг.

Завдяки партнерським відносинам медичної компанії «Айболит» з Білоруським Центром онкології та медичної радіології, ми за короткий час підберемо максимально відповідний для кожного пацієнта вид діагностики та лікування.

Співробітники нашої компанії допоможуть пацієнту оформити всі потрібні документи, щоб його лікування за кордоном почалося як можна швидше. При необхідності компанія «Айболит» виконає транспортування хворого до сусідньої країни СНД (лежачого, постопераційному) як на лікування, так і назад додому.

Замовити дзвінок

Х