round the clock Контакт-центр цілодобово

Дитяча швидка допомога

Якщо з малюком трапилася біда, то швидка дитяча невідкладна допомога просто необхідна в ситуації, що склалася. Це може бути будь-яке пошкодження, інтоксикація або ж вірусна інфекція, яка супроводжується високою температурою.

Медична служба «Айболит» цілодобово готова допомогти, а фахівець готовий виїхати за вказаною адресою в будь-який час доби. Адже дільничний педіатр не завжди зможе приїхати на виклик до маленького пацієнта. Наша швидка дитяча невідкладна допомога — це не тільки огляд хворої дитини, а й проведення відповідних процедур, консультація фахівця вузького профілю, а також госпіталізація при необхідності.<

Допомога в екстреній ситуації

Професіонали компанії «Айболит» з багаторічним досвідом допоможуть в лікуванні вашого малюка. Часто, коли малюк хворіє або травмується, батьки в розгубленості не знають, що робити. І небезпечніше за все те, що починають лікувати самостійно. А це може спричинити за собою непоправні наслідки.

Лікар-педіатр добре знайомий з особливостями дитячого організму і протіканням всіх захворювань. Ми надаємо можливість викликати фахівця в будь-який час, оскільки розуміємо, що в деяких випадках очікування може призвести до тяжких ускладнень. Завдяки високій кваліфікації фахівців вдається завжди зрозуміти причину хвороби, вчасно її діагностувати і провести відповідні медичні процедури для стабілізації стану хворого.

Ми транспортуємо маленького пацієнта в будь-яку клініку, забезпечивши при цьому безпечні і правильні умови перевезення. Наші фахівці приїдуть до дитини швидко, щоб надати правильну медичну допомогу, призначити лікування, а також допомогти з організацією спостереження в стаціонарі або в домашніх умовах.

Оснащення санітарного транспорту

На виклик педіатрична бригада виїжджає на сучасному медичному транспорті, оснащеному спеціалізованою апаратурою. Оснащення машини включає в себе:

  • Транспортні монітори для контролю роботи життєво важливих систем організму;
  • Апарати для ШВЛ і ЕКГ;
  • Запас кисню;
  • Дефібрилятори;
  • Інфузомат;
  • Іммобілізуючі пристосування;
  • Медикаменти і т. д.

Автомобіль «швидкої» комплектується в залежності від захворювання і травми малюка. Довіряйте здоров’я своїх дітей тільки професіоналам! Ми докладемо максимум зусиль для порятунку життя кожного пацієнта.