round the clock Контакт-центр цілодобово

Перевезення пацієнтів за кордон

Дуже часто виникає потреба перевезти лежачого хворого за кордон на лікування, реабілітацію. Іноді родичі, які живуть за кордоном і не можуть вирішити питання догляду за лежачим хворим в Україні, хочуть перевезти лежачого хворого за кордон і забезпечити йому догляд і лікування. Для транспортування лежачого хворого за кордон необхідний спеціально обладнаний автомобіль (реанімобіль). Часто в дорозі необхідно продовжувати лікування, тобто, необхідний супровід медичного працівника та наявність визначеного переліку медикаментів, іноді — підтримка основних функцій організму (у тому числі і штучна вентиляція легенів).

Комфортне перевезення лежачих хворих

Мережа приватної швидкої допомоги для дорослих та дітей «Айболит» має у своєму розпорядженні оснащені реанімобілі. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам у перевезенні лежачого хворого за кордон, на шляху прямування забезпечать необхідні комфорт, моніторинг основних функцій організму, медикаментозне забезпечення. Платна швидка допомога «Айболит» має величезний досвід з перевезення лежачих хворих за межі України — в Німеччину, Словаччину, Словенію, Білорусь, Індію, Польщу, Єгипет, Латвію, Литву, Росію та інші країни. Усі перевезення лежачих хворих за кордон здійснювалися і здійснюються автомобілями класу «реанімобіль», оснащеними всім необхідним обладнанням та медикаментами, супроводжують хворих лікарі-реаніматологи вищої категорії, фельдшера вищої категорії, висококласні водії.

Досвід медичних авіаперельотів

Платна швидка допомога «Айболит» має також досвід авіаперевезень лежачих хворих за кордон як спецлітаком, так і звичайними пасажирськими (чартерними) рейсами. У такому випадку реанімобіль доставляє хворого до трапу літака на спеціальних ношах, які забезпечують комфорт під час авіаперельоту. У супроводі лікаря хворий піднімається на борт літака. На шляху прямування проводяться всі необхідні маніпуляції, інгаляція кисню та інше. В аеропорту хворого зустрічає автомобіль швидкої допомоги і забезпечує доставку безпосередньо до місця призначення.