Контакт-центр цілодобово

Перевезення пацієнтів за кордон

Медична компанія «Айболіт» має багаторічний досвід транспортування хворих за кордон – до Німеччини, Словаччини, Словенії, Білорусі, Польщі, Іспанії, Болгарії, у Латвію, Литву, Росію та інші країни. Причини звернення до нас можуть бути різними: потреба в консультації конкретного вузького фахівця, який практикує за кордоном; лікування або реабілітація в одній із клінік ближнього або далекого зарубіжжя; поїздка до родичів, які проживають за межами України для отримання належного догляду.

Ми гарантуємо:

  • Комфорт і безпеку. Транспортування пацієнтів за кордон здійснюється спеціалізованими автомобілями – «реанімобілями». Наші реанімобілі оснащені високотехнологічним обладнанням і усіма необхідними медикаментами.
  • Професійний медичний супровід. До складу супроводжуючих бригад входять досвідчені фельдшери та лікарі-реаніматологи вищої категорії, висококласні водії.
  • Індивідуальний підхід.
  • Високу якість послуг і їх оптимальну вартість.

Безпечне перевезення хворих за кордон може здійснюватися як наземним, так і повітряним транспортом. До наземного відносяться перевезення в реанімаційних автомобілях, санітарних машинах і залізничним транспортом.

Наземне перевезення пацієнтів за кордон реанімобілем має ряд переваг.

  • По-перше, під час транспортування в реанімобілі є можливість стежити за станом життєво важливих функцій організму, а також проводити заходи інтенсивної терапії.
  • По-друге, всі автомобілі оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє надавати різноспрямовану, в тому числі і реанімаційну, допомогу.
  • По-третє, за необхідності автомобіль може бути оснащений додатковим обладнанням, в залежності від кожного конкретного випадку. І, звичайно ж, машини, які використовує наша компанія, завжди знаходяться в справному стані.

Перевезення лежачих хворих за кордон

Компанія «Айболіт» також успішно здійснює повітряні перевезення лежачих хворих за кордон як спецлітаком, так і звичайними пасажирськими (чартерними) рейсами.

Реанімобіль привозить хворого до трапу літака, пацієнта переміщують на борт за допомогою спеціальних нош, що забезпечують комфорт в дорозі. Під час перельоту супроводжуючий медичний персонал проводить усі необхідні медичні маніпуляції. Після прибуття в аеропорт клієнта зустрічає автомобіль швидкої допомоги, який доставляє його безпосередньо в місце призначення.

Повітряне перевезення лежачих пацієнтів за кордон доцільне не у всіх випадках і за певних умов. Це недешева послуга, до якої вдаються при неможливості транспортування пацієнта іншими засобами, а також за умови, що найменша затримка може значно погіршити стан хворого. Транспортування літаком обов’язково повинен схвалити особистий лікар, визначити стан хворого і його спроможність перенести політ.

Існує ряд захворювань, при яких перевезення повітряним транспортом є протипоказаним за будь-якого стану. У таких ситуаціях незамінним буде перевезення хворих за кордон в залізничному транспорті. Безперечною його перевагою є відсутність впливу факторів турбулентності, змін атмосферного тиску і сильного гальмування, які, безсумнівно, присутні при авіаперельотах. Але, з іншого боку, збільшується час транспортування. Проте, майбутня користь від лікування в кілька разів перевищує ризики, притаманні подібному перевезенню.