Контакт-центр цілодобово

Зняття алкогольної інтоксикації

Алкогольна інтоксикація – це отруєння організму черезмірною кількістю випивки. Певної кількості алкоголю, при якому виникає алкогольна інтоксикація – не існує. У кожної людини є своя «міра», понад яку випивка стає отрутою для організму. Це залежить від декількох факторів:

 • Віку
 • Пола
 • Стану здоров’я
 • Ваги
 • Кількості супутньої випивки закуски
 • Того, з якою швидкістю випитий алкоголь

Негативні наслідки алкоголю намагаються пом’якшити наші внутрішні органи, в більшій мірі – печінка. Однак якщо доза «узливання» перевищує той обсяг, з яким впораються внутрішні органи, настає алкогольне отруєння організму.

На жаль, від алкогольної інтоксикації не застраховані навіть «малопьющі громадяни». Під час великих свят кожен другий може «злегка перебрати», і кожен організм на цей «перебір» може зреагувати по-своєму. У когось це може позначитися головним болем на ранок, а в іншого – сильним отруєнням, з якого треба виходити медикаментозними засобами.

У будь-якому випадку алкогольна інтоксикація – це важкий стан організму. Зняття алкогольної інтоксикації може відбуватися самостійно, шляхом прийому антипохмільних препаратів і «народними засобами», проте найправильніший шлях – медичний детокс.

Медична компанія Айболіт пропонує для таких випадків свої послуги – зняття алкогольної інтоксикації на дому. Ми оперативно приїдемо і вже через нетривалий час горе-пияка буде почувати себе набагато краще.

Зняття алкогольної інтоксикації на дому – простий, швидкий і безболісний спосіб усунення всіх негативних наслідків «перепиття».

Симптоми алкогольного отруєння

Алкогольне отруєння найчастіше відбувається у людей, які часто і багато п’ють – хронічних алкоголіків. Однак іноді і люди, що рідко вживають спиртні напої, можуть отруїтися. Людина може випадково перевищити свою міру або махнути рукою на діагноз, при якому лікарі забороняють пити. Також ніхто не застрахований від «фальсифікату», при якому навіть невелика кількість випитого може спровокувати важке отруєння.

Звичайні симптоми того, що випите «не пішло на користь» – сплутаний стан свідомості, неадекватність в спілкуванні, втрата координації і нерозуміння людиною того, що відбувається. З фізичних ознак можуть проявлятися блювота, неритмічне або уповільнене дихання, неприродна блідість і якась «синюшність» шкірного покриву, а також знижена температура. У складних випадках можуть спостерігатися непритомність, судоми і навіть летальний результат.

На наступний ранок після «зайвих узливань» проявляються такі симптоми як сильний головний біль, сухість у роті і сильна спрага, а також можуть продовжуватися блювота і інші первинні ознаки. Однак навіщо допускати до такого – замовьте в компанії Айболіт послугу зняття алкогольної інтоксикації на дому, і на наступний ранок не буде цих неприємних симптомів. Зняття алкогольної інтоксикації від нашої медичної фірми, проводять вдома лікарі з великим досвідом, хороші професіонали. У разі необхідності ми організуємо госпіталізацію пацієнта в будь-яку клініку.

Лікування алкогольної інтоксикації

Найдієвіший метод лікування алкогольної інтоксикації – це крапельниці, уколи і клізми.

При лікуванні алкогольного отруєння лікарі зазвичай йдуть наступною схемою:

 • Внутрішньом’язово пацієнту вводиться вітамін В6. Після введення цього препарату десь хвилин через десять відбувається «швидке протверезіння», і людина починає розуміти, що відбувається
 • Далі слід приймати лікі, які містить нікотинову кислоту, коразол і фенамін
 • Для зменшення рівня алкоголю в крові застосовуються крапельниці з розчину глюкози, аскорбінової і нікотинової кислот. Додатково до складу крапельниці можуть додаватися панангин, хлорид натрію, а також вітаміни С і В.
 • У деяких випадках можуть знадобитися клізми і седативні препарати, щоб пацієнт заснув

Лікування алкогольного отруєння на дому – це простий, швидкий і безпечний спосіб вийти з неприємного стану похмілля. Тим більше, що в подібному стані пацієнтові навряд чи хочеться кудись їхати чи йти. Тому виклик лікаря додому в такій ситуації – найкращий вихід! Компанія Айболіт проводить зняття алкогольної інтоксикації на дому.

Замовити послугу «зняття алкогольної інтоксикації» в нашій фірмі – доступно за ціною і оперативно. Відразу після надходження виклику машина швидкої медичної допомоги відправляється на вашу адресу, незалежно від того, в який час доби надійшов дзвінок. Ми працюємо цілодобово 7 днів на тиждень, без вихідних.

Досвідчені медики проведуть огляд пацієнта і нададуть допомогу при алкогольної інтоксикації на дому, або запропонують вам госпіталізацію (в найскладніших випадках). У більшості випадків полегшити стан пацієнта і поправити його здоров’я можливо за допомогою вище перерахованих медичних засобів, на дому. Однак якщо вам запропонували госпіталізацію – значить випадок непростий і можливі ускладнення, так що слухайтеся рекомендації лікаря.

Як убезпечити себе від важкого похмілля і неприємних симптомів отруєння алкоголем

Подейкують, що головний секрет і найдієвіший метод – «треба менше пити». В такому випадку виведення з алкогольної інтоксикації – не буде потрібно. Однак не у всіх і не завжди це виходить. Якщо вже довелося пити (або сильно захотілося), то постарайтеся:

 • пити помірно і невеликими дозами
 • напої вибирати якісні
 • добре закушувати
 • не запивати алкоголь газованими напоями
 • не пити спиртне на голодний шлунок
 • не змішувати алкогольні напої

Ну а коли вже не виходить – тримайте під рукою номер медичної компанії Айболіт. Ми оперативно приїдемо і виведемо з алкогольної інтоксикації.

Якщо зняття алкогольної інтоксикації відбулося правильно і вчасно – більшості з побічних ефектів отруєння алкоголем вдасться уникнути. Викличте лікарів – і на наступний день ви не будете мучитися від головного болю, слабкості, тремору та інших неприємних симптомів отруєння алкоголем.

Однак, якщо вас не лякають перспективи провести цілий день в ліжку, страждаючи і страждаючи – не варто знімати алкогольне отруєння медикаментозно. Пийте розсіл і сподівайтеся, що через добу вам стане легше, або …. Викличте машину швидкої медичної допомоги від компанії Айболіт, і вже зовсім скоро вам стане значно краще. Зняття алкогольного отруєння за допомогою правильно підібраних препаратів – простий і правильний вихід.

Лікарі платної медичної служби Айболіт надають допомогу при різного ступеня алкогольного отруєння. Симптоми слабкого і середнього алкогольного отруєння можна легко зняти на дому, проте при знятті сильної алкогольної інтоксикації доведеться проїхати в клініку для ретельнішого лікування і очищення організму.