Контакт-центр цілодобово

Зняття алкогольної інтоксикації

Ювілеї, урочистості, свята – невід’ємна частина нашого з Вами життя, само собою передбачають і вживання спиртних напоїв. Ні для кого не секрет, що іноді буває і «перебір» з усіма витікаючими звідси наслідками для здоров’я і самопочуття.

Внаслідок вживання великої кількості алкоголю виникає алкогольне отруєння. Перша допомога (Дніпро, Черкаси) при алкогольному отруєнні включає в себе:

• відразу ж вивести хворого на свіже повітря;
• піднести до носа пацієнта вату, яку змочити в нашатирному спирті;
• терміново промити шлунок (дайте випити хворому 2-3 склянки води кімнатної температури, натиснути на корінь язика, чим викличеться блювота і так кілька разів);
• зігріти хворого, дати випити міцний чай;
• поставити гірчичники на ікри, ступні, кисті, потилицю;
• приймати активоване вугілля по 2 таблетки через кожні 2 години

Медична компанія «Айболит» – швидка і невідкладна медична допомога, яка приймає виклики практично по будь-яких медичних випадках, включаючи зняття алкогольної інтоксикації. Інформація про виклик надходить протягом однієї-двох хвилин і вже через п’ять – п’ятнадцять хвилин бригада знаходиться у пацієнта. Звернутися за допомогою до нас можна в будь-який час. При отруєнні алкоголем медичну допомогу необхідно надати в найкоротші терміни. Зняття алкогольної інтоксикації передбачає собою застосування лікарських засобів, які сприяють виведенню з організму ацетальдегіду (продукт розпаду етилового спирту). Спеціалісти медичної компанії «Айболит» зроблять діагностичні дослідження, визначать стан всіх органів пацієнта і проведуть безпосередньо процедуру зняття алкогольної інтоксикації.

Зняття алкогольної інтоксикації проводиться бригадою висококваліфікованих спеціалістів на дому, можлива госпіталізація. Використовуються медичні препарати та дезінфікуючі розчини, яких немає в медичному забезпеченні звичайних бригад швидкої допомоги. Медична компанія «Айболит» швидко прибуде за Вашим викликом.

Як часто в нашому житті знаходиться місце для свята? Відповідь на це питання у кожного свія. І часом наш святковий настрій зовсім не збігається з офіційними вихідними днями, передбаченими Державою, а це означає, що після вдалого вечора вранці доведеться йти на роботу. Як же відновити сили і прояснити розум, адже попереду напружений робочий день? Або, святкування Дня народження товариша затягнулося на тиждень, Ви усвідомлюєте, що попереду робочий тиждень, проте звернутися за допомогою до спеціалізованої клініки Вам незручно або соромно.

Швидка допомога «Айболит» пропонує послугу зняття алкогольної інтоксикації на дому. Можливі як одноразова допомога при похмільному синдромі, так і курсове ведення пацієнтів при тривалих запоях для зняття алкогольної інтоксикації, очищення організму і відновлення функцій внутрішніх органів. Наші послуги повністю конфіденційні, підхід індивідуальний, допомога повна і адекватна.