round the clock Контакт-центр цілодобово

Перевезення лежачих пацієнтів

Далеко не завжди за екстреної ситуації людина, яка раптово захворіла, може самостійно дістатися до медичного закладу. Хвороба — річ підступна, від раптових «сюрпризів» організму не застраховані навіть ті, хто веде абсолютно здоровий спосіб життя. Для випадків, коли потрібно негайно доставити людину у лікарню для надання допомоги, існують послуги професійних перевізників.

Якість та надійність

Лежачий пацієнт потребує більш делікатного ставлення, тим паче, у ході транспортування. Звичайно, можна взяти на себе відповідальність та швиденько здійснити перевезення хворого на прийом до лікаря, але наслідки можуть бути непередбачуваними. Невтішна статистика, яка свідчить про наявність погіршення стану госпіталізованого пацієнта внаслідок неправильного транспортування. Справа в тім, що звичайна легкова автівка не забезпечить достатнього рівня безпеки та комфорту, тому що:

  • Ви не зможете безпечно покласти та правильно зафіксувати хворого: стандартні сидіння мають нерівну поверхню, що лише посилить больові відчуття потерпілого під час поїздки, а заводські ремені безпеки аж ніяк не забезпечать достатню іммобілізацію. Без меблів, створених спеціально для перевезення лежачих хворих, ви ризикуєте зашкодити;
  • Міські затори ніхто не скасовував. Скільки доведеться провести в очікуванні можливості проїзду – питання часу. Навряд чи у вас є необхідне устаткування та препарати ,щоб у разі чого полегшити біль або стабілізувати кров’яний тиск;
  • Стан дорожнього полотна у багатьох місцях нашої країни залишає бажати кращого: без спеціальної м’якої підвіски перевезення хворого перетвориться на суцільний жах.

Ось тому варто добре подумати, коли в черговий раз виникне ідея взяти на себе таку відповідальність.

Швидко та зручно

Перевезення лежачих хворих в Дніпрі, Харкові, Києві, Донецьку, Сімферополі, Одесі, Львові, Ужгороді, Полтаві, Луганську, Луцьку, Вінниці, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Рівному, Сумах, Тернополі, Кропивницькому, Миколаєві, Чернігові, Чернівцях, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах та інших містах України та зарубіжжя потребує злагоджених дій та не допускає зволікань. Скажімо, потерпілого з політравмами (множинними ушкодженнями) потрібно не лише обережно доставити, а й зробити це за максимально короткий час. Провідні лікарі стверджують, що більшість сумних наслідків трапилось саме через несвоєчасне надання допомоги. Саме тому дуже важлива наявність у автомобілі всього необхідного устаткування: кисневих подушок, пристроїв для контролю за пульсом та тиском, дефібрилятора тощо. Це дозволить у стислі строки стабілізувати хворого або провести низку реанімаційних заходів.

Пам’ятайте, швидкодія — це запорука більш швидкого одужання, тому краще довірити такий важливий процес професійним перевізникам. Дотримання усіх правил транспортування, з урахуванням особливостей травми, дозволить працівникам бригади якісно перевезти пацієнта задля подальшого процесу лікування.