Контакт-центр цілодобово

Перевезення лежачих пацієнтів

Медична компанія «Айболіт» понад десять років професійно займається транспортуванням пацієнтів. Варто відзначити, що перевезення хворих – один з відповідальних етапів лікування.

Наші досвідчені фахівці організовують:

  • Екстрене перевезення потерпілих в результаті ДТП, надзвичайних ситуацій і природних катаклізмів.
  • Планове перевезення лежачих хворих для госпіталізації, профілактичного лікування, запланованих операцій.
  • Перевезення людей з інвалідністю на реабілітацію.
  • Трансфер між лікарнями для продовження ефективного лікування, згідно з приписами лікаря.

Вибір відповідного виду транспорту та формування складу бригади безпосередньо залежать від стану клієнта, його діагнозу. Наприклад, перевезення лежачих пацієнтів, яким з певних причин необхідний пильний лікарський нагляд, обов’язково здійснюється за участі необхідного медичного персоналу. Тому звичайні санітарні перевезення для лежачих і тяжкохворих просто не підходять.

Усі аспекти, що стосуються такого заходу, як транспортування лежачих хворих – ціни, пункт призначення, тривалість шляху, діагноз і підготовка пацієнта, необхідне обладнання та медикаменти – попередньо обговорюються з диспетчером. Також до поїздки формується супроводжуюча бригада.

Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті. Наша компанія пропонує послугу транспортування лежачих пацієнтів не тільки по всій території України, а й за кордон. Ми надаємо допомогу і дорослим, і дітям. Нас не лякають складні діагнози і ступінь тяжкості загального стану хворого.

Транспортування тяжкохворих

Оскільки медичне перевезення лежачого пацієнта вимагає дотримання особливих заходів, транспортувати хворого необхідно в спеціально обладнаному транспорті – реанімаційній машині. Високий і просторий салон реанімобіля створює комфортні і безпечні умови для перевезення пацієнта, а також дозволяє бригаді оперативно надати допомогу, якщо в дорозі стан хворого раптово погіршиться.

Ні в якому разі не можна здійснювати перевезення тяжкохворих своїми силами в непризначеному для цього транспорті і без супроводу профільного фахівця. Якщо Вам необхідне якісне медичне транспортування, довірте це справжнім професіоналам.

Неправильно проведене транспортування тяжкохворих може стати причиною різноманітних ускладнень і погіршити стан пацієнта. Ступінь тяжкості стану оцінюється виключно фахівцем на підставі фізичного обстеження та результатів лабораторно-інструментальної діагностики. Велике значення мають показники функціонального стану серцево-судинної і дихальної системи.

Згідно із зібраними показниками в обов’язковому порядку складається індивідуальний план перевезення важких хворих. Лікар, який оцінює стан, повинен прийняти рішення щодо доцільності застосування іммобілізації хворого, необхідності респіраторної підтримки, штучної вентиляції легенів, інвазивних або інфузійних процедур і т.п.

Відповідно до результатів оцінки стану, під час транспортування важких хворих може знадобитися проведення інтенсивної терапії або реанімаційних заходів. Кваліфіковані фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід успішних транспортувань даного типу. Сучасні реанімобілі обладнуються високотехнологічною апаратурою і укомплектовуються сертифікованими медикаментами.

Перевезення реанімаційних хворих

Реанімобілі, в яких здійснюється перевезення реанімаційних хворих, оснащені: апаратурою для проведення ШВЛ і респіраторної підтримки, системою для моніторингу функцій організму (пульсоксиметром, електрокардіографом, капнографом, приладами для вимірювання артеріального тиску і контролю біохімічних показників крові тощо).

Погано продумане і недбало організоване транспортування реанімаційних хворих може бути надзвичайно небезпечним для їхнього життя. У зв’язку з цим необхідно провести заходи по первинній стабілізації стану пацієнта ще до початку перевезення. Якщо стан хворого вдалося стабілізувати, з великою ймовірністю, він залишиться стабільним в дорозі. Але реанімаційна бригада все одно повинна безперервно стежити за показниками роботи життєво важливих функцій пацієнта – за змінами ЕКГ, фотореакцією і розміром зіниць, сечовиділенням, центральною і периферичною температурою, центральним венозним тиском тощо. Безпечне транспортування реанімаційних хворих проводиться на невеликій швидкості. Усе обладнання реанімобіля попередньо перевіряється з особливою ретельністю. Для професійного моніторингу стану хворого на рівні реанімаційного відділення, в машині швидкої допомоги під час транспортування повинні бути:

  • достатня кількість кисню і необхідних медичних препаратів;
  • портативний апарат для штучної вентиляції легенів;
  • мультифункціональний монітор;
  • обладнання для проведення необхідних маніпуляцій (шприци, відсмоктувачі, дефібрилятори, мішок Амбу тощо).

Для більш простих випадків немає потреби використовувати реанімобіль. Пацієнтів, які не потребують екстреної допомоги, термінової госпіталізації або спеціального супроводу, можна перевозити в санітарних автомобілях класу А. Санітарні перевезення використовуються для транспортування людей з хронічними захворюваннями не в стадії загострення, за відсутності необхідності медичного втручання для підготовки хворого або під час поїздки.

Компанія «Айболіт» виконує усі з існуючих видів медичних транспортувань на будь-які відстані.