Контакт-центр цілодобово

Медичні послуги

Можливість користуватися належним медичним обслуговуванням є суттєвим елементом соціального забезпечення. Адже здоров’я – чи не найбільша цінність людини. Ми рідко замислюємося про його стан, коли нас нічого не турбує. Але варто лише хворобі дати про себе знати, як ми готові бігти куди завгодно і робити що завгодно аби знову стати здоровими. На щастя, кількість медичних закладів, особливо у великих містах, досить велика. На жаль, часом досить складно зробити вибір на користь однієї чи іншої клініки – зокрема, коли обирати потрібно між умовно безкоштовною державною і платною приватною медициною. Медичні послуги абсолютно законно можуть надаватися населенню як на безкоштовній, так і на платній основі. Компанія «Айболіт» пропонує великий спектр послуг в сфері надання приватної медичної допомоги.

У наш час платні медичні послуги докорінно відрізняються якістю і термінами виконання у порівнянні з безкоштовними. Приватні компанії мають у своєму розпорядженні достатньо ресурсів і ряд переваг перед державними медичними установами. Невідповідна якість безкоштовної медичної допомоги стає причиною активного зростання ринку платних медичних послуг, що є абсолютно закономірним явищем.

Приватні медичні послуги

Приватні медичні послуги відрізняються від державних тим, що пацієнт не зобов’язаний миритися з некомпетентністю і непрофесіоналізмом лікаря, чий час клієнтом оплачений. Недбале ставлення до хворого, неввічливе звернення, відмова відповідати на питання, уїдливі зауваження, оціночні судження особистого характеру та інші види зневажливого ставлення до пацієнтів в приватних медичних компаніях і клініках є неприйнятними і неприпустимими. Така поведінка буде коштувати недбалому лікарю його робочого місця, оскільки вона може зіпсувати репутацію всієї організації і негативно вплинути на кількість клієнтів, що абсолютно небажано в умовах великої конкуренції на ринку приватних медичних послуг. Ми – за якісний сервіс, тому в нашій команді працюють тільки справжні професіонали.

Компанія «Айболіт» пропонує адекватні ціни на платні медичні послуги. Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта. Відштовхуючись від наданої інформації, наші диспетчери допоможуть підібрати найоптимальніший варіант реалізації необхідної послуги за прийнятною ціною.

Цілком природно, що у різних приватних компаніях на медичні послуги ціни можуть значно відрізнятися. У нашій компанії ціни в основному варіюються в залежності від виду послуг, що надаються. Але, в будь-якому випадку, це ніяк не впливає на якість роботи – вона все одно залишається на найвищому рівні.

Наша медична компанія надає наступні послуги:

  • Професійні послуги швидкої допомоги – надання невідкладної допомоги потерпілому в екстрених ситуаціях. Виклик приймається за одну-дві хвилини і відразу ж передається медичній бригаді швидкої допомоги, яка негайно виїжджає на виклик. Протягом 5 – 15 хвилин з моменту прийому виклику до пацієнта приїжджає спеціалізована лікарська бригада в залежності від захворювання (загального профілю, кардіологічна, спеціалізована, реанімаційна). Залежно від складності ситуації невідкладну допомогу надають на місці події або по дорозі до медичного закладу.
  • Амбулаторно-поліклінічна допомога – консультації лікарів, лабораторні дослідження, виклик лікаря додому (послуги лікаря будь-якої спеціалізації) тощо.
  • Стаціонар, обладнаний необхідною технікою, медикаментами та інструментарієм для проведення хірургічних втручань.
  • Якісні послуги транспортування хворих по місту – у разі потреби переміщення пацієнта з дому до лікарні і з лікарні додому, з однієї медичної установи в іншу, на вокзал і з вокзалу, в аеропорт і з аеропорту. У кожному конкретному випадку формується супроводжуюча бригада і обирається відповідно оснащений транспорт.
  • За необхідності перемістити пацієнта з медичної установи одного населеного пункту нашої країни в клініку, розташовану в іншому місті, компанія «Айболіт» надає послуги перевезення хворих по Україні. Але ми не обмежуємося лише однією країною.
  • Нашим клієнтам також доступні послуги з перевезення хворих за кордон – в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Перевезення здійснюється наземним або повітряним транспортом у супроводі досвідченого медичного персоналу.
  • Різноманітні реабілітаційні програми для пацієнтів після травм і переломів колінного і тазостегнового суглобів, установки протезів.