Контакт-центр цілодобово

Перевезення пацієнтів з лікарні додому

Після лікування в лікарні не кожен в змозі без проблем пересуватися на «своїх двох», за допомогою громадського транспорту чи навіть на власному автомобілі. Людина, котра перенесла травму або виписана після серйозної операції може елементарно качнутися в громадському транспорті і вдаритися. Про що вже тут говорити – навіть незначний удар для людини в такому стані буде болючим. Крім того, при деяких діагнозах в дорозі може раптово знадобитися медична допомога.

Лікарі рекомендують не ризикувати, і не добиратися додому самостійно. Ослаблена після хвороби людина може не впоратися з керуванням власного авто, знепритомніти в громадському транспорті або перенести напад. Необхідно, щоб хтось забрав пацієнта з лікарні і супроводив його до будинку. Часто для транспортування людини додому необхідний спеціальний транспорт. Саме для таких ситуацій існує послуга «перевезення пацієнтів з лікарні додому».
Перевезення хворих з лікарні додому

Перевезення хворих з лікарні додому, з дому до лікарні

Чим відрізняється спеціалізована машина, яка здійснює перевезення хворих з лікарні додому? Це машина, всередині якої:

  1. В наявності всі необхідні засоби для екстреної допомоги (набір ліків і приладів)
  2. Зручна кушетка з ременями безпеки і крісло, а також носилки
  3. Спеціально навчений персонал, який надасть екстрену допомогу, якщо це буде потрібно

По дорозі може трапитися багато. Навіть незначні нюанси, які не помічаються в звичайному житті, відіграють роль. Тряска і тиснява в переповненому громадському транспорті може погіршити самопочуття, а незначні поштовхи, непомітні для здорової людини, виявитися дуже болісними.

Нюанси перевезення

Те, який саме автомобіль необхідний у вашому випадку, вирішувати будуть професіонали – ваш лікуючий лікар або фахівці з нашої медичної служби. Можуть знадобитися різні препарати і апарати, фахівці певного профілю для супроводу.

В першу чергу «начинка» спец машини буде залежати від:

  • Діагнозу
  • Самопочуття людини на момент перевезення
  • Побажання рідних і близьких

Для деяких хворих потрібна тільки зручна кушетка і носилки, за допомогою яких людини донесуть до ліжка. Для інших необхідний повний реанімаційний набір і постійний контроль в процесі перевезення. Може трапитися, що такі прилади як дефібрилятор, монітор для спостереження за життєвими показаннями пацієнта, апарат для вентиляції легенів (і т.д.) – врятують життя важкого пацієнта.

До речі, перевезення хворих з дому до лікарні також може здійснюватися на такому авто. Наприклад, часто «медперевозку» замовляють для планових обстежень лежачих хворих або для перевезення людини з однієї лікарні в іншу.

Перевезти хворого з лікарні спеціальним транспортом безпечно і більш комфортно для пацієнта. Наприклад, під час перевезення лежачих хворих – в стандартно обладнаному легковому авто немає можливості зручно лягти, про громадський транспорт в таких випадках мова взагалі не йде.

Перевезти лежачого хворого з лікарні додому

Коли мова заходить про те, що потрібно перевезти лежачого хворого з лікарні додому, лікарі радять викликати спеціальний транспорт. В такому авто пацієнту буде зручно, а в дорозі безпечно.

Існує певний стереотип, що санітарний транспорт – це дуже дороге задоволення. Пригадуються моменти з популярних медичних серіалів, коли «всім миром» збирають потрібну суму для порятунку героїв. Однак на сьогоднішній момент такі послуги досить доступні (за винятком складних випадків). Не сумнівайтеся і замовляйте спеціалізований транспорт в наступних ситуаціях:

  • Доставка хворого в лікарню
  • Перевезення з лікарні додому
  • Перевезення з лікарні в лікарню
  • А також при будь-яких схожих випадках …

Реанімобіль – це безпека і комфорт

Перевезення лежачих хворих з лікарні додому за допомогою спеціального реанимобиля це не тільки можливість надати швидку медичну допомогу в екстреному випадку. Ці авто перевозять м’яко, без тряски. Навіть по «розбитою» дорозі або в разі складних погодних умов транспортування виконується безпечно і комфортно для пасажира.

З появою спеціальних авто, транспортування хворих з лікарні додому перестала бути проблемою. Хворий буде доставлений в потрібний пункт без найменших ризиків і можливих ускладнень. Бригада лікарів та спеціальне обладнання будуть напоготові, а сама поїздка – комфортною і безпечною.

Технічні можливості спеціальних автомобілів вражають. В процесі шляху лікарі можуть проводити необхідну діагностику, поставити крапельницю, ввести потрібний препарат або навіть зробити хірургічне втручання. Транспортування лежачих хворих з лікарні додому не закінчиться перед дверима будинку. Хворого занесуть на носилках до ліжка.

Не сумнівайтеся і замовляйте реанімобіль в разі описаних вище ситуацій, а також якщо Вам потрібно транспортування по Україні або перевезення лежачих хворих за кордон.