Контакт-центр цілодобово

Супровід пацієнта в поїзді

Будь-яке перевезення – це доволі сильний стресовий фактор для хворої людини, особливо якщо доводиться долати досить великі відстані. Звичайно, найкращим засобом для швидкого транспортування на значні відстані є літак, який дозволяє скоротити час шляху, отже і зменшити вплив стресового чинника на хворого. Однак, існує певна кількість захворювань, для яких перевезення повітряним транспортом протипоказане за будь-якого стану. У такому випадку найкращим варіантом буде транспортування лежачих хворих поїздом. До його переваг належить відсутність негативних чинників, притаманних повітряному транспортуванню, фінансова доступність, а до недоліків слід віднести відносне збільшення часу, проведеного в дорозі.

Безпечно перевезти хворого поїздом можна, скориставшись послугами компанії «Айболіт». Наші висококваліфіковані бригади мають великий досвід проведення подібного виду транспортувань. При необхідності фахівці в будь-яку хвилину здатні надати медичну допомогу хворому і здійснити перевезення пацієнта без ускладнень загального стану його здоров’я.

Медичний супровід в поїзді

Щоб забезпечити якісний медичний супровід в поїзді, наші фахівці мають у своєму розпорядженні усі необхідні сертифіковані медикаменти і сучасне обладнання (апарат штучної вентиляції легенів, кардіомонітор, глюкометр, дефібрилятор, набір вакуумних шин для транспортної іммобілізації, пульсоксиметр, шприцевий дозатор тощо). Це надає можливість перетворити купе поїзда в палату інтенсивної терапії.

Якісний супровід пацієнта в залізничному транспорті передбачає цілодобове спостереження, дотримання графіка прийому ліків, моніторинг стану хворого в дорозі, виконання медичних маніпуляцій і гігієнічних процедур.

Кваліфікований супровід пацієнта в поїзді гарантує комфортне транспортування і швидке надання невідкладної медичної допомоги в разі потреби. Наші досвідчені фахівці забезпечать належний догляд за хворим з будь-яким діагнозом при перевезенні в поїзді на будь-які відстані.

Перевезення хворих залізничним транспортом

Послуга перевезення хворих залізничним транспортом включає:

  • підготовку пацієнта до перевезення;
  • переміщення в реанімаційний автомобіль;
  • доставку реанімобілем на залізничний вокзал з розміщенням хворого в вагоні поїзда;
  • медичний супровід в процесі транспортування залізничним транспортом;
  • зустріч на ж/д вокзалі і перевезення в пункт кінцевого призначення.

Медична компанія «Айболіт» протягом багатьох років здійснює перевезення хворих залізничним транспортом як по Україні, так і за кордон. Ми впевнені, що від професіоналізму, уважності, відповідальності медичного персоналу і його здатності блискавично приймати рішення залежить результат транспортування. Особливо, якщо мова йде про пацієнтів з серйозними захворюваннями, для яких важливо вчасно і без погіршення стану прибути в місце призначення.

Професійне перевезення хворих ж/д транспортом вимагає від медичного персоналу особливої підготовки, тому так важливо звертатися за допомогою до медичних компаній зі значним досвідом подібних транспортувань. Щоб скористатися нашими послугами, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ми працюємо цілодобово.