Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога Черкаси

Нещасний випадок або раптове захворювання застають людину раптово як вдома, так і на вулиці, як на роботі, так і під час відпочинку. Саме для таких незапланованих ситуацій необхідна термінова медична допомога, тому компанія «Айболіт» пропонує послугу «Швидка допомога – Черкаси» для всіх жителів і відвідувачів міста.

Невідкладний виклик швидкої (Черкаси) необхідно здійснити при раптових погіршеннях здоров’я як у дорослих, так і у дітей. Швидку допомогу надають при виникненні станів, які становлять загрозу життю потерпілого або хворого. Зазвичай це допомога:

 • потерпілим внаслідок нещасних випадків і ДТП,
 • при переломах і пораненнях,
 • при серцевих нападах,
 • при сильній інтоксикації організму і захворюваннях, які супроводжуються запамороченням або кровотечами,
 • при станах, які супроводжуються судомами або порушеннями дихання.

Наша компанія допомагає зробити виклик швидкої допомоги в Черкасах більш зручним і швидким. Зателефонувати нашим диспетчерам можна як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону в будь-який день тижня і у будь-який час доби.

Інформація, яку слід вказувати під час виклику швидкої:

 1. ПІБ, стать, вік потерпілого.

  Якщо швидка допомога необхідна більш, ніж одній людині, потрібно вказати точну кількість постраждалих.

 2. Симптоми і скарги хворого.

  Якщо Ви вже встигли зробити будь-які заходи у зв’язку з ситуацією, що виникла, наприклад, дати хворому знеболюючий засіб або будь-які інші медикаменти, слід обов’язково розповісти і про це.

 3. Адреса місцезнаходження потерпілого.

  Якщо Ви не знаєте точну адресу, можна назвати орієнтири та шляхи проїзду. Якщо є можливість, потрібно відправити кого-небудь на зустріч бригаді, щоб медики не витрачали дорогоцінний час на пошуки.

 4. Номер телефону того, хто телефонує.

  Його можуть запитати і в самому початку, якщо номер не визначився. Це робиться для того, щоб у разі розриву з’єднання була можливість передзвонити. Сучасні АТС розпізнають будь-які номери, якщо власник номера навмисно не заблокував цю функцію у свого оператора.

Після отримання інформації диспетчер зможе направити до хворого медичну бригаду, яка укомплектовується залежно від ситуації, що виникла і прибуде на місце події в найкоротші терміни. Платна швидка допомога в Черкасах надає першу допомогу на місці, але, якщо виникне така необхідність, госпіталізує потерпілого в профільний стаціонар міста або спеціалізовані медичні установи України і за кордоном.

Приватна швидка допомога в Черкасах

На відміну від державної, приватна швидка допомога (Черкаси) має низку переваг. Серед них: досвідчені і кваліфіковані лікарі, різнопрофільні бригади і швидкість реагування на виклик, якість послуг і високі стандарти лікування, сучасні діагностичні технології і надійний транспорт, унікальне обладнання і чуйний персонал.

Для ситуацій, коли відсутня загроза життю хворого, існує невідкладна допомога в Черкасах. До таких ситуацій належать: висока температура у дорослого і дитини, будь-яка травма без небезпеки для життя потерпілого, підвищення артеріального тиску, головний біль, загострення хронічної хвороби тощо.

Наша станція швидкої допомоги (Черкаси) дозволяє фахівцям компанії «Айболіт» цілодобово надавати екстрену медичну допомогу жителям міста при виникненні раптових станів, які загрожують їхньому життю чи здоров’ю, при серйозних захворюваннях і нещасних випадках, а також терміново транспортувати постраждалих в стаціонар. Не зволікайте і звертайтеся до нас!