Перевезення хворих з Росії в Україну

Перевезення хворого або лежачої людини в іншу країну може знадобитися з різних причин. Це може бути бажання побачити родичів, повернутися в рідні місця, в разі переїзду або для консультації у конкретного лікаря, який приймає тільки за місцем.

Особливість перевезень з Росії в Україну – перетин державного кордону. Іноді в процесі шляху кордон перетинають навіть неодноразово. Кожен раз перетин кордонів – це митний контроль, перевірка документів, багажу та іншого. Всі ці процедури пов’язані з втратою часу (часто доводиться вистояти довгу чергу), нервуванням іноді і масою всіляких формальностей. Відповідно для перевізника крім основних завдань стоїть ще одна – зробити так, щоб пацієнт максимально швидко і комфортно пройшов митні процедури.

Документи для транспортування хворих з Росії в Україну

Транспортування хворих з Росії в Україну пройде оперативно і без складнощів, якщо передбачити можливі форс-мажори. Щоб не виникло ніяких «зволікань», в першу чергу подбайте про документах.

  • Документ, що засвідчує особу. Закордонний паспорт, іноді досить внутрішнього паспорта, свідоцтво про народження – для дитини.
  • Дозволи, запрошення і інші формальні папери, які знадобляться в конкретному випадку – слід заздалегідь уточнити, які саме дозвільні папери необхідні.
  • Медичний пакет документів – це може бути виписка, довідка про переведення, висновок про транспортабельності хворого і т.д., уточніть заздалегідь які медичні документи вам знадобляться.

Медичні документи можуть не знадобитися на митниці, проте в подальшому процесі поїздки вони стануть в нагоді, так що беріть ВСІ папери, що стосуються стану пацієнта. Якщо ви перевозите пацієнта «туди і назад», на зворотному шляху знову буде потрібно перетинати кордон. Перевезення хворих з України в Росію може зажадати такий же пакет документів, але в деяких випадках пакет документів на зворотну дорогу відрізняється.

Співробітники нашої фірми проконсультують, які документи вам знадобляться, а які є обов’язковими. Транспортування хворих в Росію проходить швидко і без ускладнень, якщо ви – клієнт компанії Aybolit. Ми неодноразово займалися подібними перевезеннями і знаємо всі нюанси, які виникають під час перевезення хворого ослабленого людини. Наші фахівці прораховують наперед можливості затримок і можливості їх уникнути.

Транспортування хворих з Росії, з України або інших сусідніх країн медтранспорту Айболіт проходить оптимально швидко, за доступною ціною і з дотриманням всіх правил.

Чим відрізняється медичне таксі від цивільного транспорту

Шлях з Росії в Україну не близький і по дорозі може статися багато. Тому, коли відбувається транспортування лежачих хворих в Росію або Україну подбайте про медичний супровід, про наявність необхідних препаратів і комфорт транспортуємої людини. Ми переконані що нічого поганого не станеться, однак буде спокійніше, якщо всі можливі неприємності будуть враховані.

Відмінності медичного таксі від звичайного «легковика»:

  • Препарати і обладнання. Автомобілі для медичного перевезення оснащені стандартним набором устаткування і ліків. Однак, уточнюючи діагноз перевезеного пацієнта бригада може вирішити доповнити свій «арсенал» тим чи іншим приладом або препаратом.
  • Їзда без тряски. Всі наші машини для медичної перевезення на «м’якому ходу», а водії – професіонали своєї справи (об’їдуть пробки, ями і байраки). Пацієнта доставлять з комфортом, уникаючи зайвої тряски і максимально швидко.
  • Комфортно. Медичне таксі оснащене всім необхідним для зручності та комфорту пацієнта і його супроводжуючих – зручна кушетка, крісло, носилки і т.д. а також кондиціонер, обігрівач та інше.

Звертайтеся в компанію Aybolit, якщо вам потрібно транспортування лежачих хворих з Росії, в Росію, з України і т.д. Наші співробітники оперативно приймуть і оброблять вашу заявку, проконсультують з приводу документів і необхідних речей в дорогу. Поїздка пройде комфортно і безпечно для транспортуємої людини.

Замовити дзвінок

Х