Перевезення хворих з Латвії в Україну

Медичні перевезення з Латвії в Україну і з України в Латвію відбуваються досить часто. Наприклад – перевезення лежачих хворих в Латвію і із Латвії. І це не дивно, адже між нашими країнами теплі відносини.

Причини поїздки хворого за кордон можуть бути різними. Це може бути діловий візит, відвідування родичів або друзів. Однак найчастіше поїздка в іншу країну потрібна для того, щоб потрапити до певного вузького спеціаліста, що займається конкретним захворюванням.

Перевезення хворих з України в Латвію і з Латвії в Україну

Транспортування хворих з Латвії в Україну відрізняється від поїздки здорової людини. У разі звичайної подорожі необхідно лише вибрати транспорт і компанію перевізника.

Коли здійснюється перевезення хворої людини, слід враховувати особливості стану і складності пересування, пов’язані з її хворобою.

  • Лежаче місце. Транспортування лежачих хворих в Латвію або з Латвії в Україну має на увазі можливість переміщення лежачи по всій протяжності шляху. Для цього транспорт, який перевозить пацієнта повинен бути оснащений кушеткою або місцем під каталку. Крім того, необхідно доставити пацієнта до транспорту в стані лежачи – за допомогою каталок, носилок або крісла-трансформера для частково сидячих пацієнтів.
  • Тряска, перевантаження. Це особливо важливо враховувати при перевезенні важких хворих або пацієнтів з певними хворобами. Для пом’якшення трясіння в медичному таксі встановлені спеціальні стабілізуючі підвіски. Качка, поштовхи або тривала тряска для здорового пасажира може бути тільки причиною невдоволення, а для хворої людини може виявитися болючою і погіршити стан здоров’я. При деяких хворобах можуть бути протипоказані авіа перельоти і транспортування хворого в Латвію або з Латвії повинна проходити наземними шляхами.
  • Документи. Співробітникам служби медичного таксі слід знати діагноз хворого, його стан на момент перевезення і маршрут. Для перевезення хворого через кордон, наприклад, при транспортуванні лежачого хворого в Латвію, буде потрібно окремий пакет документів. Список необхідних документів може відрізнятися в залежності від кожного конкретного випадку – вас з цього приводу проконсультують наші співробітники.
  • Супровід. Супровід медпрацівником зведе ризики до мінімуму і ваша поїздка буде безпечною і комфортною. При деяких станах пацієнта постійний нагляд лікаря не потрібен, однак краще, якщо хтось буде постійно поруч. Це може бути родич або близький, або доглядальниця.

Для того, щоб ваша поїздка пройшла спокійно, безпечно і комфортно, замовляйте службу медичного таксі. У нашому транспорті враховані всі потреби хворих, лежачих пасажирів та інвалідів, а екіпаж медтаксі – перевірені професіонали.

Медичне перевезення хворих, це:

  • Спеціально обладнані машини
  • Наявність всіх необхідних медикаментів і апаратури
  • Медичний персонал

Всі автомобілі для медперевозок обладнані за останнім словом техніки. Для підтримки комфортного температурного режиму встановлено кліматичне обладнання. На борту є необхідна медтехніка – від апаратів штучного дихання до набору для реанімації. Це і багато іншого дозволить здійснити транспортування лежачих хворих з Латвії в Україну або назад безпечно і комфортно.

Замовити дзвінок

Х