Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих з Польщі в Україну

Транспортування хворих з Польщі в Україну і з України в Польщу – досить часта послуга, що замовляють в нашій службі медичного таксі. Курорти Польщі зарекомендували себе ще з початку 19-го століття. Санаторії та медичні центри у великій кількості пропонують програми для схуднення, детокс організму, програми по відновленню імунної системи, а також програми «антистрес».

Перевезення хворих з Польщі в Україну і до Польщі з України – затребувана послуга. Багато недугів можна вилікувати без хірургічного втручання завдяки унікальним кліматичним умовам, цілющим мінеральним водам і грязям. Також рекомендуються ці курорти для загального оздоровлення організму і реабілітації після хвороби.

Наша фірма щорічно приймає велику кількість заявок з транспортування хворих до Польщі, транспортування хворих з Польщі. Також великою популярністю користується послуга зустрічі пацієнтів на вокзалі, аеропорту після лікування в Польщі і доставка пацієнтів в аеропорт, на вокзал.

Транспортування хворих в Польщу на лікування та реабілітацію

Найчастіше перевезення хворих з України в Польщу здійснюється для лікування таких хвороб:

 • Цукровий діабет
 • Хвороби опорно-рухового апарату
 • Хвороби серцево-судинної системи
 • Кардіологічна реабілітація
 • Захворювання верхніх дихальних шляхів
 • Неврологічні захворювання
 • Захворювання системи кровообігу
 • Лікування жінок після мастектомії
 • Реабілітація хворих з парезами
 • І багато інших

При транспортуванні хворого для лікування в Польщі, оздоровлення або реабілітації скористайтеся послугою медичного таксі. У спеціально обладнаному транспорті поїздка пройде безпечно і комфортно для пацієнта.

Відмінності подорожі медичним транспортом до Польщі

Транспортування хворих в Польщу і з Польщі повинна здійснюватися спеціальним транспортом, який враховує всі потреби своїх особливих пасажирів. Для хворої, ослабленої людини, лежачого пацієнта або інваліда звичайний транспорт може не підійти по цілому ряду причин.

Політ на літаку загрожує перевантаженнями. Незначні перевантаження і турбулентність чи помітить пасажир без проблем зі здоров’ям, але при деяких захворюваннях ці фактори неприпустимі.

Автобус незручний для лежачих пацієнтів, а для людей з інвалідністю – немає місця під коляску.

Поїзд і таксі також не цілком зручні для транспортування хворих та лежачих пацієнтів. Тряска на поганій дорозі, незручне місце для пацієнта або некомфортний температурний режим можуть негативно позначитися на здоров’ї пацієнта. Медичне таксі враховує всі особливі потреби своїх особливих пасажирів:

 1. Система клімат-контролю. При багатьох захворюваннях правильний температурний режим може зіграти значну роль. При високій температурі може підскочити тиск, або почастішати серцевий ритм. Холод також протипоказаний при багатьох захворюваннях, а при деяких травмах пацієнту може бути просто складно надіти теплий одяг.
 2. Медичний супровід. При деяких станах без щохвилинного контролю не обійтися і навіть може знадобитися супровід фахівця вузького профілю. Наша фірма може забезпечити медичний супровід по вашим потребам – від звичайної доглядальниці або одного вузькопрофільного фахівця до цілої бригади лікарів по необхідному профілю.
 3. М’який хід. Машина оснащена амортизуючої підвіскою, пом’якшувальною їзду по поганих дорогах, а наші водії – фахівці з «м’якої їзді».
 4. Медичні препарати та обладнання. Медичний автомобіль оснащений всім необхідним, а при необхідності може бути доукомплектований.
 5. Зручне місце для пацієнта та супроводжуючих. При транспортуванні лежачих хворих в Польщу час шляху може скласти 8 годин і більше. При такій тривалості поїздки незручне становище і неможливість спокійно відпочити може позначитися на пацієнта. Наші медичні таксі обладнані зручними кушетка, каталками, кріслами-трансформерами – підберемо зручно для будь-якого пацієнта. Для пересуваються на візку – на нашому транспорті знайдеться місце і для вашого засобу пересування. Також з зручністю розмістимо супроводжуючих і великий обсяг речей, якщо буде потрібно.

Транспортування лежачих хворих з Польщі або з України до Польщі пройде безпечно і комфортно.