Перевезення хворих з Естонії в Україну

Естонія – невелика країна, розташована в самому центрі Європи. Іноді Естонію називають «країна-курорт», і цьому є свої причини. На території країни розташовано безліч курортів і оздоровчих центрів. Золоті пляжі, численні спа-готелі, лікувальні грязі і цілющі мінеральні води – все це вабить туристів з усього світу. Тому не дивно, що є попит на оздоровчі поїздки хворих з України в Естонію.

Завдяки теплим дипломатичним відносинам між Естонією і Україною, перевезення хворих з України в Естонію не так проблематична, як в інші країни. Процес отримання в’їзних документів досить простий, однак є деякі відмінності при транспортуванні хворих з деякими захворюваннями. З нюансами пакету документів для транспортування хворих з Естонії в Україну і з України в Естонію вас ознайомлять наші співробітники – в кожному конкретному випадку вони можуть відрізнятися.

Перевезення хворих з України в Естонію і з Естонії в Україну

Транспортування хворих в Естонію службою медичного таксі найчастіше проходить для таких цілей:

  1. Лікування. Медицина в Естонії знаходиться на дуже високому рівні. Перевезення хворих з України в Естонію часто відбувається для відвідування лікарів, що спеціалізуються на певному захворюванні або для планових операцій. Унікальність їх системи охорони здоров’я в тому, що естонці зуміли поєднати радянські ідеї про безкоштовне мед обслуговуванні і західний рівень медичної практики та гігієни.
  2. Оздоровлення та реабілітація. Прекрасний клімат робить Естонію дуже привабливою для лікувальних і реабілітаційних цілей. Країна багата цілющими джерелами, лікувальними грязями, а морське повітря балтійського узбережжя насичує організм корисними мінеральними речовинами і відновлюють імунітет. Перевезення хворих з України в Естонію часто відбувається саме з метою реабілітації після важкої хвороби.
  3. Відвідування родичів. Для хворої, ослабленої людини або людини з інвалідністю простий візит до родичів може виявитися нездійсненним. Наша служба медичної доставки робить складне – буденним. Наші співробітники допоможуть при транспортуванні лежачих хворих в Естонію або з Естонії в Україну.

Медичне транспортування лежачих хворих з Естонії в Україну і назад може відбуватися з різних причин. Однак головне, щоб поїздка пройшла безпечно і комфортно, не завдавши шкоди здоров’ю пацієнта.

Співробітники нашого медичного таксі мають достатній досвід, професіоналізмом і технічним оснащенням для надання безпечних і якісних послуг з медичної перевезення.

Замовляйте послуги:

  • Транспортування лежачих хворих з України в Естонію і назад
  • Транспортування осіб з інвалідністю (без обов’язкового медичного супроводу та з ним)
  • Зустріч хворого на вокзалі або доставка на вокзал, з організацією транспортування пацієнта від транспорту до транспорту за допомогою носилок, каталок і т.д.

Наші медичні таксі – сучасні машини, повністю адаптовані під потреби наших особливих пасажирів. В наявності на борту всі необхідні препарати і медичне обладнання. Автомобіль оснащений спеціальними стабілізуючими підвісками, пом’якшуючими хід, системою клімат-контролю, має спеціально оснащене місце для перевезення лежачих хворих, а також тих, що пересуваюся на візку. Замовляйте послуги медичного таксі в нашій фірмі для перевезень лежачих хворих різного ступеня тяжкості з України в Естонію і з Естонії в Україну.

Замовити дзвінок

Х