Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих з Литви в Україну

Медичні перевезення з Литви в Україну і назад відбуваються регулярно. Між нашими країнами існують досить тісні і тривалі зв’язки. Часті запити:

 • Перевезення хворого в Литву на лікування
 • Перевезення хворих з України в Литву для реабілітації
 • Транспортування лежачих хворих до родичів в Литву

Схожі запити приходять і на транспортування хворих з Литви в Україну. Хтось повертається з лікування або реабілітації, хтось відвідує родичів і так далі.

Звичайна людина, здійснюючи подібну подорож повинен лише визначитися з транспортом:

 • Поїзд
 • Літак
 • Автобус
 • Легковий автомобіль

У разі перевезення лежачого хворого з Литви або в Литву, слід врахувати і безліч інших нюансів.

Доставкою хворих людей (в тому числі і перевезенням хворих з України в Литву), займаються служби медичного таксі. Звичайний цивільний транспорт погано підходить для перевезення таких пасажирів. Існує безліч нюансів, які допоможуть полегшити дорогу, зберегти здоров’я або навіть життя хворому.

Відмінність медичного транспорту від звичайної служби таксі

Існує безліч дрібниць, які невтямки самому дбайливому родичу, однак для лікаря медперевозки зрозумілі з першого погляду. Звичайно ж, може нічого і не статися, проте присутність медиків, наявність мед апаратури і медикаментів не завадять.

Важливий і фактор комфорту для пацієнта. Тряска і поштовхи можуть бути всього лише неприємним нюансом, а для хворої людини вони виявляться досить болючі. Температурний режим також може зіграти значну роль і відбитися на здоров’ї пасажира. Співробітники медперевозки зроблять все, щоб ваше подорож з Литви в Україну або з України в Литву пройшло безпечно і комфортно.

 • Мед персонал. Досвідчені медики знають, як слід правильно переміщати пацієнта, будуть стежити за змінами стану і нададуть першу допомогу в разі потреби
 • М’який хід. Машина медперевозки оснащена спеціальними підвісками для пом’якшення похибок шляху. Водій медичного таксі їде з урахуванням особливостей свого вантажу – без поспіху, поштовхів, різких зупинок і т.д.
 • Наявність медичної техніки і ліків. На борту машини є все, що може знадобитися – від звичайного знеболюючого до апарату штучного дихання.
 • Спеціально обладнане місце для пацієнта та супроводжуючих. Є комфортні кушетки, крісла, місце для інвалідного візка. Для доставки пацієнта до машини є каталки, носилки, крісло-трансформер і т.д.

Наші лікарі проаналізують, який маршрут оптимальний для конкретного пацієнта. До уваги беруться такі чинники як:

 1. Час – наприклад, в разі термінового транспортування оптимальні перевезення авіатранспортом
 2. Нюанси захворювання і стану пацієнта на даний момент

Чи є можливість їхати лежачи, сидячи або напівсидячи (для сидячих або частково сидячих пацієнтів), чи не зашкодять хворому перевантаження, тряска або недотримання температурного режиму в даному транспорті.

Необхідно подумати, що в процесі шляху стан пасажира може почати погіршуватися і знадобиться присутність конкретного фахівця.

Відмінності медперевозок через кордон

При транспортуванні хворих з Литви в Україну перетинається державний кордон, а також потрібно подолати значний кілометраж. Також мають бути оформленні всілякі папери і прийнято рішення – що взяти з собою в дорогу необхідно, а що – не буде потрібно.

Наші співробітники мають значний досвід для такого роду перевезень – транспортування хворих в Литву, перевезення з Литви в Україну та інші країни Європи та СНД.

Залежно від пори року, діагнозу пацієнта і тимчасових рамок, наші фахівці складуть для вас список рекомендацій:

 • Які необхідні документи для транспортування лежачих хворих в Литву
 • Чи потрібний супровід і який саме
 • Які взяти з собою речі, а що не знадобиться
 • Яким транспортом простіше здійснити транспортування

Ці та інші нюанси будуть детально пояснені нашими фахівцями. Транспортування лежачих хворих з Литви в Україну пройде швидко, без зволікань, а для пацієнта – комфортно і безпечно.