Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих з Молдови в Україну

У хворої, ослабленої людини або пацієнта з інвалідністю можуть виникнути певні складнощі при близьких поїздках. Тим більше це стосується далеких поїздок, наприклад, під час перевезення хворих з України в Молдову або зворотного транспортуванні хворих з Молдови в Україну. Звичайний громадський транспорт погано адаптований для потреб таких пасажирів:

  • Немає можливості транспортування лежачи
  • Може не знайтися місця для інвалідного візка, супроводжуючих, великого обсягу особистих речей
  • Некомфортний температурний режим може погіршити стан здоров’я пацієнта
  • Тряска, тиснява і поштовхи можуть принести хворобливі відчуття або навіть позначитися на самопочутті
  • У разі ускладнень немає можливості надати достатню медичну допомогу

У спеціальному медичному таксі все пристосовано для потреб лежачих, складних хворих, інвалідів. Тут і зручне місце – можливо комфортне розміщення лежачи, сидячи, напівсидячи. Також є досить місце під ваші потреби – місце для інвалідного візка, речей або декількох супроводжуючих. А також на всій протяжності поїздки пацієнт під наглядом медичних працівників.

Салон оснащений кліматичним устаткуванням, усім необхідним медичним обладнанням та препаратами. Автомобіль обладнаний спеціальною підвіскою, що пом’якшує наслідки поганої дороги. А уважний персонал не тільки з комфортом влаштує пацієнта, але і допоможе дістатися до авто, а потім від авто до місця призначення. Для цього на борту є каталки, носилки, крісло-трансформер, а також милиці, ходунки, палиці для наших пасажирів, а також – турботливі руки наших санітарів.

Транспортування хворих з України в Молдову і назад пройдуть комфортно для пацієнта, безпечно, а для рідних і близьких – без зайвого клопоту і за доступною ціною.

Перевезення хворих з України в Молдову замовляють з різних причин

  • Лікування, оздоровлення і реабілітація після хвороби
  • Відвідини родичів
  • Екскурсійні тури
  • Ділові поїздки

Молдова відома всьому світу в першу чергу завдяки виноробству і великою кількістю стародавніх православних пам’ятників. Однак крім цього країна славиться своїми оздоровницями. Клімат Молдавії м’який – зими тут відносно м’які, а літо – сонячне і тривало тепле. На території Молдови розміщено безліч здравниць і санаторіїв, що спеціалізуються на лікуванні різного роду захворювань.

Часто причина поїздки в Молдову – це відвідування родичів. Так як, наші країни перебувають поруч, а раніше знаходилися в одному політично-економічному просторі – є безліч родинних і соціальних зв’язків між Україною та Молдовою. Транспортування лежачих хворих в Молдову часто проходить для відвідування родичів або друзів.

Екскурсійні тури та ділові поїздки рідше стають причиною подібних транспортувань, проте такі випадки теж не рідкість. Обмежений у пересуваннях людина не повинна обмежувати своє життя і цілком може подорожувати, вести активний спосіб життя і ділову практику.

Служба медичного таксі знімає багато, здавалося б, складних питаннь. Перевезення хворих з України в Молдову, транспортування лежачих хворих з Молдови в Україну, а також перевезення людей з інвалідністю – складне завдання для родичів і близьких, проте цілком посильно для нашого сервісу. Звертайтеся – ваші поїздки і подорожі будуть комфортними.