Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих з Білорусі в Україну

Транспортування хворих з Білорусі в Україну може знадобитися по ряду причин. Ось найбільш актуальні:

 • Провідати родичів
 • Відвідати «святі місця» або пам’ятні місця
 • Повернення на батьківщину
 • Переїзд
 • Консультація у конкретного лікаря
 • На лікування

Незалежно від причин поїздки, перевезення хворих з України в Білорусь пов’язано з низкою складнощів. Іноді транспортування лежачої людини медичним таксі виконується до дверей транспорту далекого прямування – поїзди, літаки. Однак далеко не завжди хворій людини лікарі дозволяють пересуватися таким транспортом, навіть при супроводі медичного працівника. В такому випадку медичне таксі перевезе хворого з «пункту А в пункт Б».

Що потрібно для перетину кордону

Транспортування хворих в Білорусь і з Білорусі має на увазі перетин державного кордону. Подорож буде швидкою і безпроблемною, якщо необхідні папери в порядку. Про це варто подбати заздалегідь, уточнити які саме дозвільні документи знадобляться в поїздці.

 • Посвідчення особи. Паспорт, закордонний паспорт, для дітей – свідоцтво про народження
 • Медичний «пакет». Відомості про стан пацієнта, виписки, а також висновок про транспортабельності хворого
 • Дозволи, запрошення, інші дозвільні папери. Уточніть заздалегідь які дозвільні документи будуть потрібні в вашому випадку

Санітарний транспорт компанії Aybolit – безпечні та комфортні поїздки по зарубіжжю

Транспортування хворих з Білорусі, в Білорусь або в інші сусідні держави регулярно здійснюється санітарним транспортом компанії Aybolit протягом тривалого часу. Ми знайомі з усіма нюансами роботи прикордонних служб, можливих форс-мажорів і іншого. Наші співробітники проконсультують вас з приводу оформлення документів, дозвільних паперів і необхідних в дорогу речей.

Транспортування лежачих хворих в Білорусь, або будь-яку іншу країну, відбудеться оперативно, безпечно і комфортно. Наші співробітники зроблять все необхідне, щоб поїздка пройшла без проблем і ускладнень.

Стандартна комплектація санітарного транспорту:

 • Устаткування для транспортування хворого і супроводжуючих – візок на колесах, сидячі крісла, носилки різних типів (м’які, жорсткі, спеціальні крісельні носилки і т.д.), ковдри, подушки.
 • Лікарські засоби.
 • Устаткування – кардіомонітор, апарат ШВЛ, инфузомат, дефібрилятор, глюкометр, електрокардіограф, засоби для іммобілізації і ін.
 • Системи клімат-контролю – кондиціонер, обігрівач.

Для того щоб поїздка пройшла безпечно і комфортно для пацієнта, кожен конкретний випадок розглядається індивідуально. Основний набір обладнання або лікарських препаратів може бути доповнений в залежності від потреб хворого або побажань родичів.

Ослаблений хворобою організм пацієнта дуже вразливий. Будь-яке переміщення, тряска, перегрів або охолодження, стрес можуть тут же позначитися на стані здоров’я. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб уникнути ускладнень. Однак навіть у разі форс-мажорі вам нема про що турбуватися, екіпаж медичного таксі Aybolit – команда професіоналів, готових до складнощів і форс-мажорів. Транспортування лежачих хворих з Білорусі нашим спеціальним транспортом – це швидкий, безпечний і доступний за ціною спосіб перевезення людей з обмеженими можливостями пересування.

Наші співробітники враховують особливості дороги, в транспорті підтримується оптимально комфортна температура. Набір препаратів і обладнання дозволять стабілізувати стан пацієнта, допомогти при ускладненнях і навіть врятувати життя пацієнтові.