Контакт-центр цілодобово

Зустріч хворих на з-д вокзалі, в аеропорту

Червень, 18, 2012

Якщо з людиною сталося нещастя далеко від дому, родичі при першій же можливості намагаються перевезти хворого в своє місто для подальшого лікування, що дозволяє забезпечити більш уважне ставлення до хворого і більш якісний догляд.

Найчастіше родичі воліють транспортувати хворого поїздом або літаком. Але доставка до поїзда або до літака, а потім перевезення (транспортування) з вокзалу або летовища додому залишається нерозв’язним завданням.

Швидка медична допомога для дорослих та дітей «Айболит» допоможе Вам організувати як доставку пацієнта в аеропорт або з/д вокзал, так і зустріч хворих на з/д вокзалі, в аеропорту (Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ).

Зустріч чи транспортування хворих на з/д вокзал, в аеропорт (Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ) відбувається високоспеціалізованою бригадою і реанемобілями Fiat, Volkswagen, Chevrolet, Mercedes, Ford, які оснащені достатньою кількістю необхідного обладнання та медикаментозного забезпечення, яке може знадобиться в дорозі проходження.