Перевезти лежачого хворого на з/д вокзал

Для того, щоб перевезти інваліда на ж / д вокзал, необхідно звернутися в медичну компанію «Айболит». Тут в телефонному режимі Ви отримаєте повну інформацію про можливості компанії в цій області. За Вашої згоди перевезти інваліда на з/д вокзал до Вас прибуде спеціальний автомобіль швидкої медичної допомоги (реанімобіль), який оснащений всім необхідним обладнанням (крісло-каталка, ноші), а також досвідчені і ввічливі співробітники нашої компанії, які в найкоротші терміни і при максимумі комфорту перевезуть інваліда не залізничний вокзал.

У разі необхідності буде надана медикаментозна допомога. Звертайтеся в приватну швидку медичну допомогу «Айболит» за коротким номером 903 з мобільного телефону (для всіх операторів Україна) і ми допоможемо Вам, Вашим рідним і близьким.

Часто потрібно перевезти (транспортувати) лежачого (неходячого) хворого на з/д вокзал, але до з/д вокзалу його так само потрібно доставити в лежачому положенні, що неможливо зробити звичайним легковим автомобілем або таксі. Медична компанія «Айболит» допоможе Вам перевезти (транспортувати) лежачого (неходячего) хворого на з/д вокзал спеціалізованим транспортом (машиною швидкої допомоги (реанімобілем) із спеціально обладнаними ношами), допоможе занести хворого у вагон і влаштувати його з комфортом на спальному місці у вагоні.

При необхідності для того, щоб перевезти (транспортувати) лежачого (паралізованого) хворого на з/д вокзал, до вокзалу хворого може супроводжувати лікар, в дорозі йому може бути надана необхідна лікарська допомога. Щоб перевезти (транспортувати) лежачого (паралізованого) хворого на з/д вокзал використовується все необхідне медичне обладнання та медикаментозне забезпечення, яке може знадобиться при перевезенні (транспортуванні) лежачого (паралізованого) хворого на з/д вокзал.

Медична компанія «Айболит» зможе перевезти (транспортувати) лежачого хворого на ж / д вокзал в таких містах: Черкаси, Дніпро, Київ, Івано-Франківськ.

Замовити дзвінок

Х