Перевезти хворого після операції на серці Дніпро

Перевезти хворого після операції на серці Дніпро

Перевезення хворого після операції на серці вимагає великої уваги, досвіду і підходу до самого хворого. Перевезення післяопераційного хворого залежить від характеру операційного втручання на судинах серця і на самому серці. У більш складних ситуаціях втручання для оперованого серця та його судин потрібні терміни післяопераційного періоду. Перевезти хворого після операції можна завдяки медичній компанії «Айболит».

Таких складних хворих перевозять (транспортують) на реанімобілях, які оснащені, починаючи від м’яких носилок, медичного обладнання, всіх потрібних медичних препаратів, у тому числі і крапельних. Важливу роль відіграють згуртовані дії лікаря-кардіолога і фельдшера, за плечима яких багаторічний досвід у проведенні такого роду медичного трансферу хворих. Таке медичне обладнання, оснащені автомобілі швидкої допомоги (реанімобілі) і згуртовані дії лікарської бригади властиві приватній швидкій медичній допомозі «Айболит», тому ви можете бути впевнені, що ми зможемо перевезти хворого після операції на серці Дніпро без ускладнень для його здоров’я.

Особливості професійного перевезення

Будь-яке хірургічне втручання – це важка процедура, після якої пацієнту потрібен певний час, щоб повністю відновитись. Потрібно берегти здоров’я в майбутньому та постійно підтримувати роботу свого «двигуна». А візити до кардіологів будуть регулярними, тому про транспортування варто подумати заздалегідь.

Виписують хворого-сердечника на 10-12 день після операції, а за цей період організм ще залишається слабким та виснаженим. Якщо дорога додому має бути довгою, то варто обов’язково робити щогодинні зупинки. Адже тривале сидіння погіршує кровообіг. Часто кардіологічних пацієнтів перевозять в лежачому положенні.

Транспортування кардіологічних пацієнтів – це клопіткий процес, який потребує максимальної уваги та професіоналізму. До поїздок, часто на великі відстані, потрібно правильно підготовитись:

  • Оцінити стан післяопераційного хворого;
  • Записати показники життєво важливих систем організму;
  • Стабілізувати стан при необхідності;
  • Виконати медичні процедури: перев’язки, ін’єкції і т. д.;
  • Підготувати транспорт, укомплектувавши його необхідними медикаментами та медичною апаратурою;
  • Сформувати супроводжуючу бригаду лікарів.

Для перевезення хворого після операції на серці важлива наявність спеціального медичного обладнання: кардіомонітор, електрокардіограф та ін.. Специфіка транспортування залежить від фази післяопераційного періоду, загального стану людини та відстані майбутньої поїздки.

Моніторинг та догляд під час транспортування

Медична компанія «Айболит» пропонує швидко та безпечно перевезти післяопераційного хворого із лікарні додому, із однієї клініки в іншу або в закордонний медзаклад. Досвідчена кардіологічна бригада весь час в дорозі наглядатиме за пацієнтом за допомогою спеціальних мобільних моніторів. Якщо стан людини різко погіршиться, медики зможуть надати медичну допомогу в повному обсязі.

Ми гарантуємо комфортні та безпечні умови перевезення, незважаючи на відстань, яку потрібно буде подолати. Злагоджені дії лікарів забезпечують відсутність ускладнень після транспортування, а сучасні реанімобілі швидко домчать за вказаною адресою.

Замовити дзвінок

Х