Контакт-центр цілодобово

Як перевезти хворого після операції

Сентябрь, 24, 2015

Після будь-якого хірургічного втручання пацієнти дуже чутливі до зовнішніх подразників, адже це великий стрес для людського організму. При цьому можливі різні ускладнення, які потребують додаткового лікування

Транспортувати хворого після операції повинні тільки досвідчені медики, оскільки в дорозі стан його може погіршитися. Фахівці будуть уважно спостерігати за пацієнтом, а в екстреному випадку зможуть оперативно зреагувати і усунути небезпечні прояви.

Особливості перевезення післяопераційних пацієнтів

При транспортуванні людини, яка перенесла операцію, слід максимально скоротити ступінь навантаження на його організм під час даної процедури, щоб уникнути виникнення додаткових ушкоджень. Важливо правильно перекладати хворого, адже некоректні дії можуть спричинити за собою порушення серцевої діяльності і дихання, а також викликати блювоту.

Багато в чому спосіб і специфіка перевезення залежить від того, на якому етапі післяопераційного періоду перебуває пацієнт. У медицині прийнято виділяти 3 фази такого періоду після операції.

Перед початком транспортування медики стабілізують стан людини, вимірюючи при цьому температуру тіла, частоту пульсу, артеріальний тиск і т. д. Перевозити хворого після оперативного втручання слід на спеціальному транспортному засобі. Для цього використовуються реанімобілі, які оснащені діагностуючим і реанімаційним обладнанням:

  • дефібриляторами;
  • апаратом ШВЛ;
  • пульсоксиметрами;
  • апаратом ЕКГ;
  • інфузоматом і т. д.

У реанімаційній машині є зручні ноші, пристосування для іммобілізації, а також необхідні медикаменти. Таке технічне і медикаментозне оснащення дозволяє контролювати роботу основних життєво важливих органів, а при дестабілізації стану — надати медичну допомогу, в тому числі і реанімаційну.

Досвідчені професіонали — запорука успішного перевезення

Медична компанія «Айболит» вже не один рік займається транспортуваннями хворих навіть у найважчому стані. Адже тут працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним стажем. Для кожного конкретного випадку формується супроводжуюча бригада, яка доставить хворого в пункт призначення швидко і обережно. Професіонали знають, як правильно підняти пацієнта залежно від того, яку операцію він переніс.

Сучасні реанімобілі, надійне обладнання і уважний медперсонал — це основні складові безпечного медичного перевезення.