Контакт-центр цілодобово

Перевезення новонароджених

Перевезення із одного лікувального закладу до іншого є невід’ємною частиною виходжування новонароджених. Тому медична компанія «Айболит» надає таку послугу як «перевезення новонароджених». Реанімаційно-консультативна бригада для новонароджених складається з лікаря-неонатолога та фельдшера. При необхідності до складу бригади включаються лікарі інших спеціальностей.

Для транспортування новонароджених використовується машина швидкої допомоги класу А (реанімобіль Chevrolet Express), а також кювез німецької фірми Dräger. Транспортний кювез ITI 5400 — це транспортна система для новонароджених з інтегрованими системами штучної вентиляції легенів, аспірації секрету з легенів, моніторингу. Кювез нагрівається конвекційно до температури 39 ° C без вентилятора, забезпечується киснем з концентрацією до 60%.

При огляді новонародженого на місці повинні бути уточнені дані анамнезу і проведена оцінка тяжкості стану дитини. Оцінюється функція життєво важливих органів, що найважливіше — основна увага приділяється здатності дитини безпечно перенести транспортування.

Визначається гемодинаміка, а саме частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, симптом «білої плями», гематокрит. Якщо є важка анемія, гостра серцева недостатність, то починається їх корекція до стадії компенсування. Далі визначається обсяг лікувальних заходів, які будуть необхідні при транспортуванні. Обирається тип респіраторної терапії, який не буде змінюватися під час транспортування, при цьому враховується прогноз динаміки стану новонародженого.

Перед транспортуванням новонароджений загортається в ковдру. Всі трубки і катетери надійно фіксуються, перевіряється чи стабільно працюють монітори. В дорозі контролюється частота дихання, частота серцевих скорочень, температура тіла, артеріальний тиск, проводиться електрокардіоскопія і пульсова оксиметрії. Ці дані заносяться в карту транспортування.

Перевезення новонароджених здійснюється висококваліфікованими фахівцями медичної компанії «Айболит». Якщо Вам необхідно перевезти новонароджену дитину, звертайтеся в медичну компанію «Айболит».