Контакт-центр цілодобово

Перевезення пацієнтів Буковель

Останнім часом все більше користуються попитом спеціалізовані медичні послуги, в числі яких транспортування пацієнта. Буковель, як і інші населені пункти з гірськолижними курортами, славиться високим відсотком викликів, що стосуються переломів та ударів. На щастя, в більшості випадках все обходиться оглядом і невеликими рекомендаціями або накладенням фіксуючої лангети. Однак не всі травми такі нешкідливі, трапляються і ті, які вимагають негайної госпіталізації і потрібно транспортувати хворого із Буковеля для надання необхідної допомоги.

Швидкодія і якість обслуговування

Травми хребта, відкриті переломи і забої внутрішніх органів – ці стани не терплять зволікання. Надання допомоги потрібно зробити найближчим часом після отримання травми, тобто екстрено перевезти хворого (Буковель). Компанія «Айболит» допомагає транспортувати пацієнтів із Буковелю і за його межі. Потужна ресурсна база в поєднанні з кваліфікованим персоналом дозволяє обробити максимальну кількість заявок, що робить сервіс нашої компанії одним з кращих в Україні.

Починаючи з першого вашого дзвінка в диспетчерську службу, ми скрупульозно збираємо детальний анамнез і ведемо хворого аж до прибуття в пункт призначення. Роками відточена система обслуговування дозволяє перевезти пацієнтів із Буковеля з такими діагнозами як:

  • політравми та травми хребта;
  • хвороби з необхідністю ШВЛ;
  • стан коми;
  • інвалідність різного ступеня.

Автомобілі нашої компанії оснащені м’якою підвіскою, що дозволяє компенсувати всі огріхи дорожнього покриття і забезпечити пацієнту комфортне перевезення. Просторий салон дозволяє перевезти не тільки потерпілого, але і супроводжуючого – транспортування хворих із Буковеля не завдасть незручностей.

На шляху до одужання кожен етап має своє особливе значення. Кожен пацієнт для нас важливий, тому персонал піклується про кожного, враховуючи всі особливості діагнозу. Самостійний трансфер власною машиною може нашкодити і ускладнити роботу лікарів: потерпілі з травмою хребта вимагають особливого ставлення, і повної іммобілізації, досягти якої можна тільки за допомогою спеціальних медичних меблів (ліжка, щити). Сучасне обладнання дозволяє контролювати життєво важливі показники людини, а бригада медичних працівників в змозі стабілізувати пацієнта в критичному стані. Перевезення пацієнта (Буковель) здійснюється з урахуванням особливостей стану і призначень лікаря.

Перевезення хворих в Буковелі, завдяки ресурсам компанії «Айболит», за останні роки були здійснені в критичних і важких станах в медустанови для госпіталізації, операбельного втручання, а також трансфер хворих для одужання в санаторії та профілакторії.

Довіряючи нам транспортувати хворого із Буковеля в будь-яку точку України, ви можете бути спокійні і впевнені, що все пройде гладко. Нам під силу будь-які відстані!