Контакт-центр цілодобово

Як буде працювати нова система запису до лікарів?

Март, 20, 2017 Як буде працювати нова система запису до лікарів?

Державні поліклініки в нашій країні починають переходити на новий рівень роботи: запис пацієнта до лікаря в режимі «онлайн». На сайті вже не одного медзакладу існує можливість записатися на прийом не тільки через реєстратуру, а й за допомогою інтернет-ресурсів.

Сервіс поки що працює в тестовому режимі, але багатьом користувачам вже це подобається. Адже е-запис створити зовсім неважко, а займає процедура всього кілька хвилин.

Особливості проекту

Як стверджують чиновники, які розробили даний проект, пацієнт зможе на сайті записати свою адресу проживання та дізнатися про свого сімейного лікаря. Щоб записатися до нього на консультацію, потрібно ввести своє прізвище і номер телефону. Через деякий час прийде СМС з кодом, це потрібно для того, щоб увійти в систему.

Після вдалого входу можна вибрати на полі потрібний день тижня, на який ви хотіли б записатися. Згодом приходить ще одне повідомлення з підтвердженням дати та часу. Інформація зберігається і передається в реєстратуру, де все фіксується.

Але як бути в тому випадку, якщо у людини немає доступу до інтернету? Для таких хворих передбачена можливість записатися на прийом до лікаря через телефон. Надалі пацієнтам буде надана інформація про те, як це можна буде зробити, які телефони колл-центрів і адреси сайтів підтримки.

Кожен етап медичної програми фахівці намагаються впровадити поступово, щоб населення встигло звикнути до тих чи інших змін. Адже базу пацієнтів доводиться теж створювати з нуля, та ще й навчати професіоналів працювати з комп’ютерами.

Нові можливості сімейної медицини

Українські сімейні лікарі скоро будуть застосовувати в своїй практиці Міжнародну класифікацію первинної медичної допомоги. Розробили дану програму (ICPC-2) фахівці Всесвітньої організації сімейних лікарів. Практично в 40 країнах світу такий поділ використовують понад 200 тис. спеціалістів сімейної медицини.

Нова система дозволяє класифікувати захворювання і його симптоми навіть в тому випадку, якщо неможливо поставити діагноз відразу. ICPC-2 використовується і для записів в електронному форматі, тому максимально спростить надання медичних послуг пацієнтам.

Програми включають в себе застосування комп’ютерних технологій та Інтернету. Треба враховувати, що не всі категорії населення вміють ними користуватися. Тому знадобиться певний час, щоб люди адаптувалися до нововведень.