Транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП


Дитячий церебральний параліч (ДЦП) — багатопланове і дуже непросте захворювання. Пошкодження головного мозку при ДЦП проявляється повним або частковим паралічем м’язів тіла, часто супроводжується втратою чутливості і неконтрольованими рухами, або тремором. Тому, щоб транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим), потрібно дотримуватися всіх правил перевезення (транспортування) важких хворих.

Транспортування (перевезення) хворого з ДЦП проводиться в машині швидкої допомоги (реанімобілі), в якій є все необхідне апаратне і медикаментозне забезпечення, яке може знадобитися в дорозі при транспортуванні. Супроводжувати хворого буде спеціалізована реанімаційна бригада, яка має багатий досвід в тому, щоб без ускладнень транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим).

 

 

Ключові слова:
транспортувати (перевезти) хворого з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП Черкаси, транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП Дніпропетровськ, транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП Київ, транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП Буковель, транспортувати (перевезти) хворого з ДЦП Крим, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП Черкаси, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП Дніпропетровськ, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП Київ, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП Буковель, транспортувати (перевезти) дитини з ДЦП Крим