Контакт-центр цілодобово

Транспортувати хворого з ішемічною хворобою серця

Липень, 20, 2012 Транспортувати хворого з ішемічною хворобою серця

Ішемічна хвороба серця – гостре або хронічне ураження серцевого м’яза внаслідок недостатності кровопостачання міокарда через патологічні процеси у вінцевих артеріях.

Серед захворювань серцево-судинної системи ішемічна хвороба серця має найбільше поширення. Вона супроводжується великою втратою працездатності та високою смертністю.

Перевозити хворого з ішемічною хворобою серця необхідно обов’язково під лікарським наглядом у спеціалізованому автомобілі (краще реанімобілі), в якому є обладнання для серцево-легеневої реанімації. В арсеналі комерційної швидкої медичної допомоги «Айболит» є реанімобілі (Chevrolet, Ford, Fiat, Mercedes, Volkswagen) з усім обладнанням та медикаментами останнього покоління для надання невідкладної допомоги в процесі транспортування.

Перевезеннях хворих на будь-які відстані

Наші лікарі мають величезний досвід у перевезеннях хворих на будь-які відстані, що дозволяє транспортувати хворого з ішемічною хворобою серця з мінімальним ризиком для життя і здоров’я пацієнта. Швидка допомога «Айболит» працює цілодобово, без вихідних здійснює перевезення по Україні та зарубіжжю, як ближньому, так і далекому. Ми перевеземо рідну Вам людину в медичний центр, додому, на дачу, в санаторій, в аеропорт, залізничний вокзал. Дзвоніть нам по телефону 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів України).