Контакт-центр цілодобово

Історія транспортування хворих із захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів

Листопад, 27, 2012

Медична компанія “Айболит» здійснює транспортування всіх груп хворих з різними захворюваннями. У даній статті особлива увага приділяється транспортуванню хворих із захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів.

Необхідність екстреного перекладу не впливає на якість його виконання. Транспортування хворих із захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів здійснюється спеціалізованою медичною бригадою, що володіє необхідним рівнем спеціальної підготовки, яка володіє практичними навичками та знаннями, а також багатим досвідом медичного транспортування таких хворих.

18.11.2012 р. медичною компанією «Айболит» здійснювалося транспортування хворого Ж., 60 років, з діагнозом: цироз печінки з атрофією, карцинома печінки, внутрішньопортальна гіпертензія, спленомегалія, поліп жовчного міхура, хронічний панкреатит, асцит, хронгіческая печінкова недостатність, хронічна ниркова недостатність. Транспортування виконувалося з м. Мінськ (Білорусь) в м. Сімферополь (Україна) на відстань 1400 км. і часу в дорозі близько 20 годин.

Уважний підхід до стабілізації стану пацієнта на етапі підготовки до перекладу є основоположним чинником, який дозволяє уникнути ускладнень в дорозі. Перед транспортуванням спеціалісти медичної компанії «Айболит» спільно з лікуючим лікарем клінічної лікарні м. Мінська погодили план підготовки хворого до тривалого транспортування. За добу до транспортування хворий був переведений у відділення інтенсивної терапії, де йому проводилась інфузійна терапія колоїдними та кристалоїдними розчинами, проводилося введення плазми, симптоматичне лікування і форсований діурез. Перед транспортуванням хворого встановлений центральний венозний катетер (катетеризація підключичної вени за методом Сельдінгера), додатково встановлений периферичний венозний катетер, встановлений катетер Фолея в сечовий міхур для погодинного контролю за діурезом. Під час шляху хворий постійно знаходився під моніторингом життєво-важливих функцій, яка включає:

  • ЕКГ;
  • капнографії;
  • розмір зіниць і фотореакція;
  • пульсоксиметр;
  • інвазивне артеріальний тиск;
  • центральний венозний тиск за показаннями;
  • сечовиділення по катетеру;
  • температуру.

Весь період транспортування хворий отримував інгаляцію кисню (сатурація в межах 99% -100%) і все необхідне лікування згідно листка призначень. Додатково проводилось симптоматичне лікування.

Транспортування хворого пройшло без погіршення стану і ускладнень. Медична компанія «Айболит» має великий досвід в транспортуванні даної групи хворих по всій території України, країнам СНД, Євросоюзу.