Транспортування хворого в шоковому стані


Транспортування хворого в шоковому стані проводиться в обов’язковій присутності лікарів! При транспортуванні таких хворих в машині швидкої допомоги має бути все необхідне обладнання для проведення реанімаційних заходів та медикаменти для протишокових заходів. Усім цим володіє швидка медична допомога «Айболит». Наші реанімобілі — імпортного виробництва, оснащені апаратами ШВЛ з необхідним запасом кисню, кардіомоніторами, дефібриляторами, інфузоматами, набором вакуумних шин, спеціальними ношами. У нас є всі медичні препарати останнього покоління для надання протишокової невідкладної допомоги.

Транспортування хворого в шоковому станіТранспортування хворого в шоковому стані включає в себе знеболювання перед транспортуванням, обов’язкову транспортну іммобілізацію, інфузійну терапію, контроль за всіма життєво важливими системами організму. Наші лікарі готові в будь-який момент приступити до серцево-легеневої реанімації, для цього у нас є все необхідне.

Ми займаємося транспортуванням хворих по Україні та зарубіжжю. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна) і ми Вам допоможемо!

Ключові слова: перевезення хворого в шоковому стані, транспортування хворого в шоковому стані, перевезти хворого в шоковому стані, транспортувати хворого в шоковому стані