Транспортування хворого в шоковому стані

Транспортування хворого в шоковому стані

Транспортування хворого в шоковому стані проводиться в обов’язковій присутності лікарів! При транспортуванні таких хворих в машині швидкої допомоги має бути все необхідне обладнання для проведення реанімаційних заходів та медикаменти для протишокових заходів. Усім цим володіє швидка медична допомога «Айболит». Наші реанімобілі – імпортного виробництва, оснащені апаратами ШВЛ з необхідним запасом кисню, кардіомоніторами, дефібриляторами, інфузоматами, набором вакуумних шин, спеціальними ношами. У нас є всі медичні препарати останнього покоління для надання протишокової невідкладної допомоги.

Транспортувати хворого в шоковому стані по Україні та зарубіжжю

Транспортування хворого в шоковому стані включає в себе знеболювання перед транспортуванням, обов’язкову транспортну іммобілізацію, інфузійну терапію, контроль за всіма життєво важливими системами організму. Наші лікарі готові в будь-який момент приступити до серцево-легеневої реанімації, для цього у нас є все необхідне.

Ми займаємося транспортуванням хворих по Україні та зарубіжжю. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна) і ми Вам допоможемо!

Замовити дзвінок

Х