Контакт-центр цілодобово

Послуги медсестри на дому

Лютий, 12, 2012

Часто люди хворіють, потребують виконання призначень лікаря (внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, інші маніпуляції), але через одного-двох уколів добиратися до поліклініки хворій людині не завжди зручно.

Медична швидка допомога для дорослих та дітей «Айболит» пропонує широкий спектр послуг, одна з яких «послуги медсестри на дому», в яку можуть входити – крапельниці, ін’єкції, стаціонар на дому, догляд за лежачими хворими, послуги доглядальниці. Висококваліфіковані медсестри медичної компанії «Айболит» нададуть весь спектр послуг на дому цілодобово.

Високопрофесійна, турботлива, з теплими очима і вмілими руками медсестра на дому стане для Вас практично рідною людиною. Перебуваючи поруч з Вами вона вчасно виконає всі призначення лікаря, допоможе підтримувати особисту гігієну, приготує Вашу улюблену страву і т.п. А найголовніше – завжди Вас вислухає і вселить надію на одужання, що так необхідно Вам зараз.

Звертайтеся в швидку медичну допомогу «Айболит» і ми якісно і професійно надамо Вам таку послугу, як «послуги медсестри на дому».

Крапельниця на дому

Є випадки, коли для повноцінного лікування потрібна інфузійна терапія (крапельниця), а пацієнт вдома – хронічний або лежачий хворий або ж його пересування в найближчий маніпуляційний кабінет неможливо. Медична компанія «Айболит» надає таку послугу, як «крапельниця на дому».

Крапельниця на дому – дуже важлива процедура, за допомогою якої в організм хворого потрапляє необхідний лікарський препарат. Замовляючи процедуру «крапельниця на дому» Ви можете бути впевнені в тому, що до Вас у найкоротший термін приїдуть дипломовані спеціалісти, які нададуть професійну допомогу. Не слід займатися самолікуванням – надайте це спеціалістам медичної компанії «Айболит».