Підготовка хворого до медичного транспортування

Перевезення хворих, особливо людей похилого віку, є справжнім випробуванням для них, тому важливість підготовки до медичного перевезення неможливо переоцінити. Якщо перевезення планове, потрібно обов’язково уточнити дату і час прибуття реанімобіля і до цього часу повністю зібрати речі хворого.

Особливості підготовки до медичного транспортування

Постарайтеся максимально стабілізувати стан людини згідно з вказівками лікаря, стежте за артеріальним тиском, серцевою діяльністю та іншими показниками, пов’язаними з особливостями захворювання або травмою.

Важлива і моральна підготовка, потрібно пояснити хворому доцільність і необхідність проведення даного заходу, що всі проведені маніпуляції спрямовані виключно на поліпшення його самопочуття. В день перевезення краще не годувати хворого або обмежитися легким бульйоном, це допоможе уникнути нудоти, блювоти та інших неприємностей у дорозі. Обов’язково підготуйте засоби особистої гігієни, необхідні медикаменти і потрібні пристосування, до яких звик хворий. Але при цьому кількість особистих речей має бути мінімальним, не захаращувати проходи реанімобіля і не заважати вільному пересуванню медиків по салону.

Професійне транспортування

Пацієнтам з серйозними захворюваннями під час перевезення надають медичну допомогу і проводять необхідні маніпуляції, вводять лікарські препарати і відстежують життєво важливі функції. Кожна медична бригада складається з 2-3 чоловік, все залежить від складності стану пацієнта і поставленого йому діагнозу, ці ж чинники визначають і кваліфікацію спеціалістів (кардіолог, фельдшер, травматолог та ін.).

Викликаючи медичних співробітників, не приховуйте тяжкість стану хворого, виходячи з даної вами інформації, диспетчер вирішує, якого профілю реанімобіль відправляти на виклик і з яким фахівцем. По прибуттю медичного персоналу не створюйте суєту, ви можете допомогти лікарю в розпитах про стан хворого і при огляді. По можливості звільніть проходи в будинку, щоб спеціалісти могли максимально швидко і просто евакуювати пацієнта. Як правило, лікарі дозволяють присутність супроводжуючих осіб під час транспортування, але якщо стан людини дуже тяжкий або критичний, то в цьому можуть відмовити.

Після перевезення лікар обов’язково робить повторний огляд і дає подальші рекомендації з догляду та спостереження.

Замовити дзвінок

Х