Перша допомога при алкогольному отруєнні на дому


При сильному отруєнні алкоголем на дому перша допомога повинна бути надана людині негайно. Найперше — потрібно обов’язково промити шлунок до чистих промивних вод. Дати випити активоване вугілля. Потрібно пам’ятати, що гостре алкогольне отруєння може призвести до летального результату, тому при появі перших симптомів — порушення дихання, прискореного пульсу, появи пітливості, втрати свідомості — необхідно терміново викликати швидку допомогу. Перша допомога при алкогольному отруєнні на дому надається спеціалістами медичної компанії «Айболит», у розпорядженні яких є весь спектр медикаментозного забезпечення, який необхідний для того, щоб перша допомога при алкогольному отруєнні на дому пройшла без подальших наслідків для Вашого організму.

В очікуванні бригади швидкої медичної допомоги потерпілого потрібно розмістити на дивані, причому ні в якому разі не можна класти його на спину. Найкращий варіант — укласти на бік. Це убезпечить його від попадання в дихальні шляхи вмісту шлунка.

 
 
 

Ключові слова:
перша допомога при алкогольному отруєнні, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому Черкаси, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому Дніпропетровськ, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому Київ, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому Буковель, перша допомога при алкогольному отруєнні на дому Крим, перша допомога при алкогольній інтоксикації, перша допомога при алкогольній інтоксикації на дому.