Контакт-центр цілодобово

Перевезти (транспортувати) паралізованого хворого

Квітень, 2, 2012

Параліч знерухомлює певну частину тіла в залежності від свого походження. Це захворювання може бути симптомом іншої, більш глибокої хвороби. Етіологію і правильний спосіб лікування під силу визначити тільки спеціалістам. Щоб перевезти паралізованого хворого, зверніться до послуг медичної компанії «Айболит». У цій статті ми розповімо про можливі причини виникнення паралічу, а також особливості перевезення пацієнтів з такою проблемою.

Природа виникнення та класифікація

Відсутність довільних рухів може мати органічні або функціональні причини. Травма, вірус, пухлина можуть викликати перший тип порушення рухової системи, а застійна ділянка гальмування в головному мозку – другий. Часткове знерухомлення характерно для таких хвороб, як:

• ботулізм;

• інсульт;

• пошкодження нервів;

• розсіяний склероз;

• отруєння і т.д.

Позбавлення рухливості може бути пов’язано з проблемами в роботі центральної або периферичної нервової системи. Найчастіше зустрічаються такі форми, як параплегія, моноплегія, офтальмоплегія, геміплегія і птоз (опущення верхньої повіки). Якщо параліч виник внаслідок пошкодження спинного мозку, то транспортувати паралізованого хворого потрібно максимально дбайливо, зберігаючи природне положення тіла, наскільки це можливо.

Ще одне важливе питання, про яке варто згадати, – це психологічний аспект. Перевезення паралізованих хворих повинно бути здійснене за допомогою професіоналів, які демонструють спокійне і доброзичливе ставлення до пацієнтів. Людина, що опинився в нерухомому стані, відчуває себе ослабленим, вразливим, дуже потребує підтримки і поваги. Перед тим, як перевезти паралізованого хворого в лікарню або до родичів, варто морально підготувати його до цього.

Спеціалізовані бригади медиків нашої медичної компанії транспортують людей на різні відстані (без обмежень відстані). Ми можемо доставити хворого до лікувального закладу, відвезти його додому, на дачу, на залізничний вокзал або в аеропорт, в інше місто або за кордон. З метою транспортування служать сучасні реанімобілі, в яких міститься все необхідне обладнання, медикаменти. До того ж, вони оснащені комфортними ношами, в машинах забезпечена вентиляція, наявність реанімаційної апаратури. Ми допоможемо транспортувати паралізованого хворого швидко, комфортно і безпечно.