Перевезти, зустріти, забрати хворого в аеропорт

Нещасний випадок може статися не тільки з ким завгодно, але і де завгодно. І, якщо так вийшло, що трагедія застала ваших близьких далеко від дому і вони потребують перевезення в рідне місто, Вам слід обміркувати кілька аспектів майбутнього медичного перевезення. У першу чергу, час, за який буде здійснене перевезення – для критичних хворих цей фактор виходить на перше місце, по-друге, комфорт – перевезення повинно здійснюватися максимально дбайливо, і в третіх – безпека – пацієнтові у дорозі повинна бути гарантована вся необхідна допомога в разі виникнення невідкладних ситуацій. Всім цим критеріям відповідає лише перевезення авіатранспортом, тому звертайтеся в медичну компанію «Айболит» і ми допоможемо Вам перевезти (транспортувати) хворого в аеропорт (Дніпро, Черкаси, Буковель).

Медична компанія «Айболит» пропонує висококваліфікований супровід пацієнтів на авіаційному транспорті. Для того, щоб перевезти (транспортувати) хворого в аеропорт (Дніпро, Черкаси, Буковель), використовується машина швидкої допомоги (реанімобіль) класу А, яка укомплектована всім необхідним обладнанням та медикаментозним забезпеченням, яке може знадобитися в дорозі.

Зустріч хворих в аеропорту

Ви можете замовити бригаду швидкої допомоги медичної компанії «Айболит» для того, щоб зустріч хворих в аеропорту (Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ) пройшла на найвищому рівні медичного обслуговування . Можете госпіталізувати хворого в стаціонар або перевезти додому. У Вашому розпорядженні машини швидкої допомоги (реанімобілі), оснащені сучасним медичним обладнанням і пристосуванням для надання лікарської допомоги та дбайливого транспортування пацієнта.

Набирайте 903 з мобільного телефону і ми приймемо всі необхідні заходи для того, щоб зустріч хворих в аеропорту (Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ) була комфортабельною для хворого і пройшла без ускладнень в дорозі. Ми завжди раді Вам допомогти в будь-якій ситуації. Не хворійте і будьте здорові!

Забрати хворого з аеропорту

Медична компанія «Айболит» пропонує Вам перевезення (транспортування) хворих, які перебувають у важкому або критичному стані, в тому числі і забрати хворого з аеропорту (Бориспіль, Дніпро, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ, Львів, Івано-Франківськ). Перед укладенням договору на те, щоб забрати хворого з аеропорту (Бориспіль, Дніпро, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ, Львів, Івано-Франківськ), ми повинні зібрати повний анамнез захворювання хворого та уточнити його стан.

Перевезення (транспортування) хворого проводиться в комфортабельних реанімаційних автомобілях (реанімобілях) з повним сучасним обладнанням, яке укомплектовується в автомобілі під стан хворого. Нашими спеціалістами розглядаються всі фактори стану хворого, виходячи з цього вже і формується лікарська бригада. Медична компанія «Айболит» зможе максимально швидко забрати хворого з аеропорту і максимально комфортно перевезти (транспортувати) хворого додому, в інший лікувальний заклад.

Замовити дзвінок

Х