Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з цукровим діабетом

Июль, 20, 2012 Перевезти хворого з цукровим діабетом

Діабет цукровий — захворювання, що характеризується порушенням усіх видів обміну речовин в результаті недостатності інсуліну в організмі і проявляється гіперглікемією і глікозурією. Цукровий діабет небезпечний насамперед своїми ускладненнями.

Перевезти хворого з цукровим діабетом машиною швидкої допомоги чи реанімобілем у супроводі лікарської бригади, готової в будь-яку хвилину надати допомогу, Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». В наших реанімобілях є все необхідне медичне обладнання для комфортного та безпечного перевезення хворого (апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, інфузомат, кардіомонітор, глюкометр, крісло-ноші, багатофункціональні ноші, набори вакуумних шин та інше).

Швидка допомога «Айболит» працює цілодобово, без вихідних. Ми готові перевезти хворого з цукровим діабетом в будь-який медичний заклад на госпіталізацію або обстеження, додому, на дачу, на залізничний вокзал або в аеропорт, заберемо хворого з аеропорту або з/д вокзалу, транспортуємо по Україні та за кордон. Звертайтеся до нас, набравши з мобільного телефону короткий номер 903 (для всіх операторів Україна) і ми допоможемо перевезти близьку Вам людину в будь-який зручний для Вас час і місце за любої погоди і в будь-яких, навіть самих екстрених, ситуаціях.