Перевезти хворого з розшаровуючою аневризмою

Аневризма – розширення просвіту артерії внаслідок розтягування і випинання її стінки (справжня аневризма) або за рахунок наповненою кров’ю порожнини, що лежить в тканинах поза артерією, але сполученою з нею через отвір в стінці (помилкова аневризма). Аневризма – в товщі стінки судини утворюється порожнина, сполучена з просвітом судини.

Якщо у Вас виникла необхідність перевезти хворого з розшаровуючою аневризмою – зверніться в комерційну швидку медичну допомогу «Айболит» і наші спеціалісти допоможуть транспортувати близьку Вам людину в будь-який час і на будь-яку відстань. Ми займаємося перевезенням хворих вже більше 7 років як по Україні, так і в близьке і далеке зарубіжжя.

Професіональне перевезення хворих з аневризмою

Наш автопарк складається з машин швидкої допомоги та реанімобілів імпортного виробництва, з підвищеним комфортом, медичне обладнання (апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, кардіомонітор, інфузомат та багато іншого) і запас медикаментозного забезпечення останнього покоління дозволяють надати всю необхідну невідкладну медичну допомогу в процесі транспортування.

Перевезти хворого з розшаровуючою аневризмою безпечно і комфортно Вам допоможуть спеціалісти швидкої медичної допомоги «Айболит». Телефонуйте до нас по телефону 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна).

Замовити дзвінок

Х