Перевезти хворого з повним пошкодженням спинного мозку

Хворі з повним пошкодженням спинного мозку потребують особливих умов транспортування. Такі транспортування здійснює професійна швидка медична допомога «Айболит», яка має безстрокову ліцензію Міністерства Охорони Здоров’я України. Якщо Вам необхідно перевезти хворого з повним пошкодженням спинного мозку, то швидка допомога «Айболит» приїде до вас в будь-який час доби. В арсеналі бригади швидкої допомоги є новітня апаратура для моніторингу та підтримки життєво важливих функцій організму, широкий перелік медикаментів. Транспортування тяжкохворих здійснюються на реанімобілі.

Перевезення хворих з пошкодженням спинного мозку

Дуже часто доля хворого з ушкодженням хребта та спинного мозку залежить від надання першої медичної допомоги та правильного транспортування хворого. Такі хворі потребують транспортування на жорстких ношах з правильним укладанням хворого, надійною фіксацією всіх відділів хребта і дбайливому відношенні.

Під час транспортування необхідна стабілізація кров’яного тиску, дихання, боротьба зі спінальним шоком (найбільш часте ускладнення при пошкодженні спинного мозку). Висококваліфіковані медичні працівники швидкої допомоги «Айболит» можуть перевезти хворого з повним пошкодженням спинного мозку, якщо такий хворий потребує перевезення. Контактний короткий номер 903 (з мобільного телефону – для всіх операторів України) працює цілодобово.

Замовити дзвінок

Х