Перевезти хворого з опіками


Міжміське транспортування (перевезення) хворих — одна з найважливіших послуг, яку надає служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит». Не секрет, щоб отримати кваліфіковане лікування, пройти діагностичне обстеження на найсучаснішому обладнанні, хворого необхідно перевезти в сучасну лікарню. А така є далеко не в кожному районі нашої країни.

Перевезти хворого з опікамиВ сучасних умовах є можливість переведення хворого практично в будь-який спеціалізований медичний центр. Викликати реанімобіль, щоб перевезти хворого з опіками можна практично в будь-яку точку країни і зарубіжжя.

Кваліфікація лікарів-реаніматологів, медичного персоналу та медичне обладнання автомобілів швидкої допомоги дозволяють транспортувати хворого навіть у важкому стані на багато сотень кілометрів, без обмежень відстані.

Не намагайтеся перевезти хворого з опіками самостійно. Не позбавляйте його шансу на успішне одужання! Хоч перевезення хворих дешево коштувати не може — здоров’я близьких дорожче. Телефонуйте до нас для виклику реанімобіля за коротким номером 903 з мобільного телефону і ми Вам допоможемо!

Ключові слова: перевезти хворого з опіками, перевезення хворого з опіками, транспортувати хворого з опіками, транспортування хворого з опіками, перевезти опікового хворого, перевезення опікового хворого, транспортувати опікового хворого, транспортування опікового хворого