Перевезти хворого з опіками

Перевезти хворого з опіками

Міжміське транспортування (перевезення) хворих – одна з найважливіших послуг, яку надає служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит». Не секрет, щоб отримати кваліфіковане лікування, пройти діагностичне обстеження на найсучаснішому обладнанні, хворого необхідно перевезти в сучасну лікарню. А така є далеко не в кожному районі нашої країни.

В сучасних умовах є можливість переведення хворого практично в будь-який спеціалізований медичний центр. Викликати реанімобіль, щоб перевезти хворого з опіками можна практично в будь-яку точку країни і зарубіжжя.

Кваліфікація лікарів-реаніматологів, медичного персоналу та медичне обладнання автомобілів швидкої допомоги дозволяють транспортувати хворого навіть у важкому стані на багато сотень кілометрів, без обмежень відстані.

Не намагайтеся перевезти хворого з опіками самостійно. Не позбавляйте його шансу на успішне одужання! Хоч перевезення хворих дешево коштувати не може – здоров’я близьких дорожче. Телефонуйте до нас для виклику реанімобіля за коротким номером 903 з мобільного телефону і ми Вам допоможемо!

Замовити дзвінок

Х