Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з онкологією

Липень, 24, 2012 Перевезти хворого з онкологією

Онкологія – область клінічної медицини, що вивчає причини виникнення, механізми розвитку, клінічний перебіг злоякісних і доброякісних новоутворень і розробляє способи їх лікування та профілактики. Перевезти хворого з онкологією в лікувальні установи міста, області, Україні і за кордон Ви можете, скориставшись послугами швидкої медичної допомогою «Айболит». Реанімобілі медичної компанії «Айболит» укомплектовані за останнім словом техніки і мають всі комфортні умови для перевезення хворого:

  • м’які ноші;
  • широкий асортимент сучасних медичних препаратів;
  • техніка для проведення реанімаційних заходів (апарат для штучної вентиляції легенів, дефібрилятор)
  • кардіомонітор;
  • пульсоксиметр;
  • апарат ЕКГ;

Транспортувати хворого з онкологією

Транспортування хворого з онкологією повинне проводиться з урахуванням усіх пересторог, потрібно зібрати весь анамнез захворювання хворого, щоб зібрати лікарську бригаду, підготувати потрібні медикаменти та медичне обладнання, яке може знадобиться під час транспортування онкологічного хворого.

Наші реанімобілі оснащені всім необхідним обладнанням для перевезення хворих у важкому і у вкрай важкому стані (дефібрилятор, інфузомат, кардіомонітор, апаратом ШВЛ з безперервною подачею кисню та інше). У нашому арсеналі є всі сучасні медикаменти для надання медичної допомоги.

Медична компанія “Айболіт”

Медична компанія “Айболіт” досягла високих результатів у наданні медичної допомоги та транспортуванні хворих, в тому числі і онкологічним хворим. Якщо Вам потрібно перевезти хворого з онкологією в будь-який час, звертайтеся в медичну компанію «Айболит» за коротким номером 903 (з мобільного телефону для всіх операторів Україна).