Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з гострим лейкозом

Липень, 24, 2012 Перевезти хворого з гострим лейкозом

Лейкоз (синонім: лейкемія, білокрів’я) – злоякісне захворювання системи крові, що характеризується розростанням незрілих клітин кровотворної тканини, які втрачають здатність до дозрівання. Клітини, які утворилися, витісняють нормальні в кровотворних органах. Розростання патологічних клітин відбувається не тільки в кістковому мозку, але і в інших тканинах і органах, де в нормі кровотворення не відбувається.

Перевезти хворого з гострим лейкозом автомобілем швидкої допомоги або реанімобілем платної швидкої медичної допомоги «Айболіт» безпечно і комфортно для пацієнта. Наші реанімобілі імпортного виробництва, обладнані всім необхідним для надання екстреної і невідкладної допомоги в процесі транспортування. Всі наші медикаменти останнього покоління, пройшли сертифікацію. Наші лікарі в процесі транспортування простежать за станом хворого, при необхідності нададуть весь комплекс лікарських заходів.

Транспортувати хворого з лейкозом

Перевезти хворого з гострим лейкозом Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». Перевезення хворого з гострим лейкозом буде проходити в супроводі лікарської бригади, будь-то загальнопрофільної або ж реанімаційної. Лікарі медичної компанії «Айболит» високопрофесійні і мають великий досвід у транспортуванні хворих у важкому і у вкрай важкому стані. Наш телефон 903 – короткий номер для всіх мобільних операторів України. Раді Вам допомогти!