Перевезти хворого на кисні

Перевезти хворого на кисні

Бувають ситуації, коли після важкої травми або захворювання виникає необхідність перевезти хворого на кисні в спеціалізований медичний центр або закордонну клініку європейського зразка. Такі перевезення здійснює приватна швидка допомога «Айболит». Для транспортувань такого типу у нас є реанімобілі імпортного виробництва (Ford, Fiat, Chevrolet, Volkswagen, Mercedes) з усім необхідним медичним обладнанням (багатофункціональні ноші, апарат штучної вентиляції легень з необхідним запасом кисню, дефібрилятор, кардіомонітор, шприцевий дозатор, вакуумні шини для транспортної іммобілізації пацієнта) і широкий асортимент сучасних високоякісних медичних препаратів.

Транспортування хворих на кисні

Санація трахеї, інфузійна терапія, постановка сечового катетера, назогастрального зонда, катетеризація центральної вени, медикаментозне лікування, інгаляція кисню.

В залежності від ступеню тяжкості хворого кисень подається через назальний катетер, маску або на апараті ШВЛ. Для інгаляцій кисень подається через зволожувач (апарат Боброва). Дозу кисню (літраж) лікар розраховує індивідуально для кожного пацієнта, спираючись на показники монітору. В нормі сатурація повинна становити 98%.

В транспортуванні інгаляція киснем відіграє важливу роль. Вона покращує мікроциркуляцію і проникність клітинних мембран, посилює окислювально-відновні процеси і зміцнює енергоресурси організму. Покращує роботу центральної нервової системи, серцевого м’яза, клітин нирок і печінки, чим забезпечує 90% енергії, необхідної для життя людини.

Перед транспортуванням хворих на кисні вся апаратура, яка знаходиться на реанімобілі, ретельно перевіряється на придатність, тому що від ії справності залежить життя людини.

Наші лікарі допоможуть перевезти хворого на кисні по Україні та за кордон. До кожного планового та екстреного перевезення пацієнта ми підходимо суто індивідуально, щоб транспортування пройшло без погіршення для здоров’я Вашої рідної або близької людини. Ми працюємо цілодобово. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна). Раді Вам допомогти!

Замовити дзвінок

Х