Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з пухлиною головного мозку

Май, 27, 2013 Перевезти хворого з пухлиною головного мозку

Транспортування такого хворого не повинне погіршити стан пацієнта, також бажано не переривати лікування під час перевезення. Тому необхідно здійснювати перевезення хворого з пухлиною головного мозку оснащеним усім необхідним для підтримки життєво важливих функцій під час транспортування. Супроводжувати реанімаційних хворих в реанімобілі повинні лікарі-реаніматологи, які мають досвід з перевезення реанімаційних хворих.

Досвідченість у медичних транспортуваннях

Медична компанія «Айболит» має величезний досвід в транспортуванні хворих з пухлиною головного мозку як по Україні, так і за кордон — у країни СНД, Європи. Спеціалізовані автомобілі-реанімобілі оснащені портативними апаратами для штучної вентиляції легенів, апаратами для безперервної подачі кисню, моніторами для постійного спостереження за основними життєвими функціями — артеріальним тиском, частотою серцевих скорочень, частотою дихання і насиченням крові киснем. У будь-яку годину доби, попередньо надавши повну інформацію про стан хворого, адресу лікувального закладу, куди транспортуємо і номер лікуючого лікаря. Вся ця додаткова інформація збирається для правильної збірки медичної бригади автомобіля.

Цілодобове замовлення транспортування

Під час транспортування реанімаційного хворого реанімобілем тривають всі необхідні маніпуляції — санація трахеї і бронхів, подача кисню, інфузійна терапія і медикаментозне забезпечення. Замовити транспортування хворого реанімобілем Ви можете цілодобово, зв’язавшись по телефону з диспетчером, позначивши початковий і кінцевий пункти призначення, бажану дату транспортування. Перевезти хворого з пухлиною головного мозку ми можемо в будь-який час доби, на різні відстані.